?> Приєднуємося друзі! | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
24.12.2011, рубрика "Соціальне партнерство"

Відкритий лист Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України – Вільного простору до народу України

Сайт Асамблеї ГО МСБУ, Субота, 24.12.2011, 09:05

Більше року тому завершився Податковий майдан – вираження колективної волі майже восьми мільйонів представників малого бізнесу України та їх працівників, що зуміли на свій захист скерувати на центральну площу Києва та під Верховну Раду більше 80 тисяч людей. І цього було досить, щоб відстояти своє право на вільне життя у вільній країні. Але так не сталося?! Інспірований адміністрацією президента та проведений з допомогою спецслужб салют «переможців» лише констатував безславну поразку. Саме так, тому що фактичні перевірки, а насправді нищення інакомислячих та неподатливих у бізнесі, стали нашою повсякденністю, тому що «відбиті» статті щодо порушення недоторканності приватного житла підприємця та хоч якогось судового захисту (а не судів «трійок») сьогодні повертаються у законі про внутрішню торгівлю, тому що так звані «персоніфіковані бази даних працівників» з порушенням права особи на захист особистої інформації стають реальністю з початком наступного року. Тому що підприємці надалі платять гроші в неконституційний пенсійний фонд, а Україна залишається єдиною державою в Європі, де половина чоловіків не доживає до пенсійного віку.

Хто в цьому винен? Навряд чи самі підприємці, що витримали тиск державних структур, непогоду та отримали як винагороду проблеми з власним здоров’ям, а сотні тисяч втратили власний бізнес.

На нашу думку, винні у цьому недолугі «громадські діячі», чиє покликання та функція – очолити громадянський протест та вміло скористатись щедрою оплатою за його гасіння. Конформізм як непоганий «бізнес» з кожним днем стає все більш відчутним злом українського народу.

Після підприємців були ветерани Афганістану, що організовано після масового протесту попідписували угоди про «взаєморозуміння» з адміністраціями на місцевому та загальнодежавному рівні. Отримані при цьому 20% надбавки та непорушні власні пільги оголошені великою перемогою.

Після ветеранів Афганістану були ветерани Чорнобиля, чиї лідери зробили по суті те ж саме, не зваживши навіть на героїчну смерть під чоботами режиму шахтаря - пенсіонера Геннадія Конопльова.

23 грудня після остаточного прийняття закону про псевдо – ринок землі на вітчизняне фермерство очікує поступове знищення. Саме так, оскільки ресурсів для придбання землі та й першочергового права на купівлю орендованої землі у нього немає. Якщо для фермерства земля - інструмент виживання, годувальниця протягом віків, непорушна цінність та фактична святиня, то суспільство в цілому не розуміє наслідків «латифундації» України недолугими в управлінні великими селянськими господарствами сім’ями олігархів, прокурорів, суддів, … Досить кинути погляд на тисячі лежачих в руїнах «приватизованих» промислових гігантів України, щоб зрозуміти, що несе за собою приватизація селянських угідь. Вже сьогодні ешелони з українським чорноземом на Захід не видаються особливою дивиною, а саме такий спосіб швидкої наживи гарантовано оберуть безбатченки, що за німої згоди «сплячих» громадян оволоділи сьогодні територією під назвою держава Україна. Що собою представлятиме Україна без українського селянства неважко уявити - культурну та промислову руїну.

У цій ситуації німа чи навіть активна співучасть у процесі продажу рідної землі зі сторони керівництва української асоціації фермерів, мінімальна активність інших асоціативних структур наштовхує на очевидні аналогії з Податковим майданом, коли підприємці стояли на Майдані, вимагаючи вилучення Податкового кодексу з розгляду, а ряд осіб підписували меморандуми, залишались на додаткові розмови та консультації у міністерстві фінансів. Наслідки ви знаєте.

Все ще мовчить середній бізнес, намагаючись за звичкою «домовитися», «залагодити», «переговорити». Невже ми так і не навчилися вчитися на чужих помилках ?!

Адже є очевидним, що неможливо боротися з тоталітарним режимом і йти одночасно на співпрацю з ним, тим самим його легалізуючи, визнаючи його право на існування.

Виходячи з цього, ми хочемо звернутись до українського народу з попередженням: все залежить від кожного з нас. Навіть якщо з часом виникнуть політичні лідери, гідні довіри, то без нашої загальної участі та самопожертви вони не зможуть нічого зробити з озброєним, позбавленим моральних принципів та етичних норм режимом.

Це не партія регіонів чи чиновництво усіх рівнів винні у стані справ у державі Україна! Це ми з вами винні через своє недолуге мовчання, бездіяльність, кухонну та інтернетну революційність, якими ми замінили реальне життя, реальні дії, поступившись власною активністю на користь галасливим діячам з правильними лозунгами, перспективами на виборах та «вчасним» з питань власної безпеки конформізмом..

Це наша земля! Тут, як правило, жити нашим дітям. Невже вкотре ми залишимо у спадок майбутнім українцям рабство, приниження, голод, скалічену мову та культуру на рівні «мурки».

Досить!

Ми закликаємо усі здорові сили суспільства до об’єднання з метою проведення загальної акції спротиву! Її початок – у житті кожного з нас.

http://pidpr.com/blog/vidkritij_list/2011-12-19-446

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 24 декабря 2011 г. в 8:31
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Приєднуємося друзі!" 2 комментария

 1. иван сказал(а):

  ысший административный суд Украины отказался признать противоправной бездеятельность Президента Украины Виктора Януковича, которая проявилась в невыполнении им предвыборных обещаний.

  Как сообщил корреспонденту УНИАН юрист Дмитрий Ильченко, который и подал этот иск, ему сегодня пришло письмо из ВАСУ с решением суда, которое датировано 21 июля текущего года.
  В решении отмечается, что суд решил, что предвыборная программа В.ЯНУКОВИЧА – это средство агитации. При этом суд отказался сослаться на конкретную статью Закона «О выборах Президента Украины». Поскольку программа является средством предвыборной агитации, то ее целью является формирование воли избирателей голосовать за кандидата и ничего более.
  Кроме того, суд не выявил нарушенных прав истца при выполнении Президентом Украины своих обязанностей.
  С точки зрения Д.Ильченко, фактически суд своим решением признал, что программа нужна кандидату в Президенты только для того, чтобы выиграть выборы, а выполнять ее совсем не обязательно.
  «Такое решение суда я ожидал. Удивила лишь грубость формы, в которой суд отказал в удовольствии иска. Прямым текстом признать, что Янукович имеет право не выполнять свою программу, прямо указать, что программа никого ни к чему не обязывает, – это что-то за пределами здравого смысла», – отметил юрист.
  «Еще более странным выглядит установление того, что мои права не нарушались – до «Улучшения жизни уже сегодня» я был частным предпринимателем, платил налоги в бюджет своего родного города, создавал рабочие места. После того, как Янукович «улучшил» мою жизнь, мне пришлось прекратить предпринимательскую деятельность. Мои права были нарушены, но суд этого не заметил», – добавил Д.Ильченко.
  По его словам, несмотря на то, что в решении сказано, что оно является окончательным и не подлежит обжалованию, он собирается воспользоваться конституционным правом на апелляцию. «Кроме того, я готовлю новый иск – с учетом того, что указал в постановлении суд», – сообщил Д.Ильченко.
  Также истец высказал свое возмущение, что с момента принятия иска к рассмотрению ВАСУ и до вынесения решения судья этого суда Юрий Цвиркун ни разу не пригласил его на рассмотрение дела по существу.
  Как сообщал УНИАН, 23 июня этого года помощник-консультант народного депутата Украины Юрия Одарченко («БЮТ-Батькивщина»), правозащитник из Херсона Д.Ильченко подал иск к Президенту Украины В.Януковичу. В своем иске Д.Ильченко отмечал, что, несмотря на предвыборные обещания, Президент не сделал ничего для их выполнения.

 2. Ольга сказал(а):

  Другого ожидать и не приходится…но ничего:на всякого мудреца,довольно простаты!

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта