?> Приєднуємося друзі! | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
29.12.2011, рубрика "Соціальне партнерство"

ЗВЕРНЕННЯ НАРОДНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

ДО ПРЕДСТАВНИКІВ НЕЗАЛЕЖНИХ ТЕЛЕКАНАЛІВ ТА ІНШИХ МАС-МЕДІА.

ЗОКРЕМА: Телеканалу «ТВІ», Газети «Експрес», Телеканалу «5-канал» та інших

Сайт Асамблеї ГО МСБУ, Четвер, 29.12.2011, 08:12

Шановні колеги. Звертаємось до Вас, як до представників незалежної і свідомої частини інформаційного простору України – реальної четвертої влади. Усі Ви, відкриваєте очі суспільству на ті кричущі факти які творяться у нашій державі завдяки діям влади. Будемо відверті і щирі. Ні для кого з мудрих людей не секрет, а для Вас тим більше, що ті утиски прав і свобод людей, які ми спостерігаємо щотижня завдяки Вашій роботі і нашому життєвому досвіду робляться відомими представниками найвищих державних органів України з метою власного непомірного збагачення з наступним навішуванням «лапші» на вуха громадян, що все, що вони дуже стараються робити, виключно для нашого народу і майбутнього країни. Їх лицемірство і продажність уже стали зрозумілими не тільки в окремих регіонах, а й жителям в кожній області.

Усім нам відомий рейтинг довіри, а правильніше кажучи НЕДОВІРИ до представників влади від Партії Регіонів та їх «друзів» по держуправлінню. Тому вважаємо неприйнятним вислуховувати привітання з Новим Роком від перших осіб держави з лицемірними і багатообіцяючими казками про їх важку роботу на благо країни в минулому році з черговими обіцянками «солодких» перспектив і сподівань на краще в майбутньому році.

Вважаючи свято Нового Року справді символічним перегортанням сторінки старого року з відкриттям нових сподівань на Новий Рік впевнені, що більшість наших земляків не мають бажання повязувати наші надії зі старими «лисячими» обличчями наших «добродіїв».

В зв’язку з чим, хочемо закликати Вас, бути солідарними з нашими Новорічними пропозиціями і провести святкування Нового Року в новому обнадійливому форматі. В колі справжніх опозиційних друзів українського народу, де б святкування з громадянами розділили справді авторитетні (в хорошому розумінні слова) для суспільства люди, незаплямовані думки, дії і побажання яких, вселяли б у нас ВІРУ. Віру у те, що є ще добро і любов, непродажні репутація, честь і совість, надія на справедливість, за яку варто боротись, та доброзичлива, щира атмосфера взаємоповаги один до одного і до величі власного народу.

Хоч Україні уже 20 років, ми ніяк не навчимось розрізняти в наших щоденних казках, які нам розказує влада, добрих і злих героїв. А оскільки відомо, що як і з ким таке казкове свято Нового Року ми зустрінемо, так його і проведемо. То ж закликаємо Вас, в Новорічну ніч не годувати народ «смачними вафлями» від влади, а креативно розіграти (!?!) на своїх екранах і сторінках добрі, повчальні і веселі українські казки по аналогії і на прикладі наших зайців з ВР, лисиць з олігархів, вовків з уряду, великого змія з АП і добрих та мудрих богатирів і мудреців з народу.

А ТЕПЕР ПРО ДІЛОВУ СТОРОНУ МЕДАЛІ.

Ми впевнені, що грамотно дослухавшись до цьогорічних настроїв серед громадян, креативно розігравши нашу пропозицію, втіливши її в оригінальне святкування на екранах і в пресі, Ви зможете привернути до себе значно більшу довіру і увагу в Новорічну ніч і в подальшому. Завдяки інтересу до цього формату людей, рекламодавці, теж не дурні люди, з більшим задоволенням розташовували б свою рекламу на Ваших теле і друкованих площадках, в результаті виграли б усі.

Впевнені, що це святкування було б значно приємніше для багатьох українців, це ми готові довести своїми підписами в колі багатьох ГО в різних областях України. Та поширити цю інформацію в разі Вашої згоди серед тисяч протестуючих проти дій влади і свідомих людей.

Ваша небайдужість до цього однозначно переросла б в потужний інформаційний сигнал і заклик до суспільства про гостру необхідність кардинальних змін в системі влади в Україні.

Підтримайте наші добрі наміри і об’єднавши наші зусилля в суспільстві ми зможемо подолати цю страшну ракову пухлину в тілі рідної України.

З ВІРОЮ В НАС !

http://pidpr.com/blog/zvernennja_narodnoji_radi_ukrajini_do_predstavnikiv_nezalezhnikh_telekanaliv_ta_inshikh_mas_media/2011-12-29-485

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 29 декабря 2011 г. в 7:20
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Приєднуємося друзі!" 2 комментария

  1. Владимир Гудов сказал(а):

    По телевизору нам показывают различные шоу проекты, лишь бы заполнить эфир. Но, к 25 годовщине аварии и закрытию саркофага, ни разу не было встречи с настоящими ликвидаторами. Не были показаны архивные материалы героического труда ликвидаторов, не были выслушаны проблемы от ликвидаторов. Получается, что гражданам Украины знать это не нужно, да этим уже и мало кто интересуется.

  2. Віктор сказал(а):

    Зато к 14 декабря почти все каналы крутили дерьмо про ликвидаторов, “вшановували”.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта