?> Приєднуємося друзі! | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
26.03.2012, рубрика "Соціальне партнерство"

У Львові створено перший орган самоорганізації населення (ОСН)

Сайт Асамблеї ГО МСБУ, 26.03.2012р.

У Львові створено перший орган самоорганізації населення (ОСН)

27 березня, 11.00 – 12.00

Анонс прес - конференції

У Львові створено перший орган самоорганізації населення (ОСН)

Адреса: вул. Фредра, 5, конференц – зал готелю «Нобіліс»

Учасники: Андрій Глуховський, голова ініціативної групи ОСН «Майорівка»; Роман Олексевич, координатор ініціативної групи зі створення Прибужанівської територіальної громади, Ігор Гурняк, член ради громадського руху «Вільний простір"

22 березня 2012 року на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради прийнято рішення про надання згоди на створення органу самоорганізації населення – будинкового комітету «Майорівка». За ухвалення даного рішення проголосувало 56 депутатів з 70 присутніх.

Як зазначив голова ініціативної групи зі створення ОСНу «Майорівка», - Андрій Глуховський, «ухвалення даного рішення стало можливим завдяки наполегливій роботі ініціативної групи, а також підтримки з боку мешканців будинку. Крім того, ОСН «Майорівка» став першим ОСНом створеним за останні 14 років.

Зі змісту ухвали Львівська міська рада наділила ОСН «Майорівка» власними повноваженнями, основними з яких є – контроль за якістю житлово-комунальних та ремонтних робіт, внесення пропозицій до проекту ухвал, допомога громадянам похилого віку, інвалідам, багатодітним сім’ям, тощо.

Рішення прийнято на підставі ухвали Львівської міської ради № 764 від 29 вересня 2011 року та Закону України «Про органи самоорганізації населення».

Орган самоорганізації населення (ОСН) – це представницький орган, що створюється жителями відповідної території для вирішення окремих питань місцевого значення до яких належить – контроль за якістю житлово-комунальних послуг, благоустрій території, задоволення соціальних, культурних, побутових та інших потреб жителів, з правом дорадчого голосу на засіданнях Львівської міської ради та її виконавчих органах.

Також у неділю 25 березня відбулися збори Прибужанівської територіальної громади Кам’янка – Бузького району Львівської області. Мешканці чотирьох сіл створили робочу групу з підготовки статуту територіальної громади та прийняли рішення про створення територіальної громади.

В кінці квітня – на початку травня громадські організації, що входять в громадський рух «Вільний простір», Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України та їх партнери, повторюючи успішний минулорічний досвід, проводитимуть автопробіг Львів – Луганськ з метою популяризації ідей самоорганізації населення, спонукання громадян до відповідальності за долю своєї країни.

http://pidpr.com/blog/u_lvovi_stvoreno_pershij_organ_samoorganizaciji_naselennja_osn/2012-03-26-928

Запись была опубликована: glavred(ом) Понедельник, 26 марта 2012 г. в 15:21
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта