?> Приєднуємося друзі! | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
27.05.2012, рубрика "Соціальне партнерство"

Керівникам опозиційних політичних партій, народним депутатам від опозиції, громадським організаціям та ЗМІ

Сайт Асамблеї ГО МСБУ, 26.05.2012р

ЗВЕРНЕННЯ

Cудом міста Рубіжне днями прийнято рішення про зміну запобіжного заходу щодо громадської діячки, активістки підприємницького руху Римми Білоцерківської з «підписки про невиїзд» на «взяття під варту». Рішення прийнято за відсутності Римми Білоцерківської, без будь – яких серйозних підстав, після неодноразових самовідводів суддів у «шитій білими нитками» справі, скерованій винятково на обмеження відомої правозахисниці в пересуванні територією України.

Справу, як відомо, було відкрито ніби то за перешкоджання незаконному будівництву, що є звичною практикою у сучасній Україні.

Саме Римма Білоцерківська виявляла та доносила до громадян України гірку правду про факти грабунку землі та комунального майна у багатьох містах та селах України. Напрацювання Білоцерківської допомогли сотням підприємців залишитись працювати на законній спрощеній системі оподаткування та зорієнтуватись у неконституційних положеннях існуючої пенсійної системи

Представники громадських організацій та профспілок 20 областей України оголосили про свою готовність до активних дій та захисту Римми Білоцерківської.

З ініціативи підприємців-активістів партії ми так само не можемо залишатись осторонь та чекати, що завтра «прийдуть» і за нашим підприємницьким активом, котрий займає рішучу позицію щодо свавілля правоохоронних і судових структур в сучасній Україні.

Ми закликаємо завадити подальшим спробам влади творити розправи над політичними опонентами чинного режиму та припинити їх кримінальне переслідування!

Ми вимагаємо від влади зупинити переслідування Римми Білоцерківської, і вважаємо за доцільне всім політичним та громадським організаціям опозиційного, правозахисного та демократичного спрямування приєднатися до протестів на захист Римми Білоцерківської.

Костянтин Байчук, Олександр Мартинюк,

за дорученням Ради ВОО ПРП

http://pidpr.com/blog/kerivnikam_opozicijnikh_politichnikh_partij_narodnim_deputatam_vid_opoziciji_gromadskim_organizacijam_ta_zmi_zvernennja/2012-05-26-1099

Запись была опубликована: glavred(ом) Воскресенье, 27 мая 2012 г. в 8:23
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта