?> Призначено Міністра МНС України | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
13.09.2005, рубрика "Новини"

Представлення Прем’єр-міністром України Ю. Єхануровим нового Міністра МНС

28 вересня у Міністерстві з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи прем’єр-міністр України Юрій Єхануров представив працівникам МНС нового Міністра з питань надзвичайних ситуацій Віктора Балогу.

Прем’єр-міністр оголосив Укази Президента України Віктора Ющенка про звільнення Давида Жванії та про призначення міністром Віктора Балоги. Новопризначений Міністр у свою чергу подякував за виявлену довіру та пообіцяв колегам, що “весь найкращий потенціал Міністерства буде збережено”. Також Віктор Балога наголосив: ”Збереження життя і здоров’я людини, відповідальність, мобільність, максимальне попередження і профілактика надзвичайних ситуацій – це ті принципи, якими я буду керуватися у своїй роботі”.

В недалекому минулому Віктор Балога обіймав пост губернатора Закарпаття, області, яка найбільше потерпала від повеней, тому про надзвичайні ситуації знає не з розповідей.

Роботу Давида Жванії на посаді Міністра з питань надзвичайних ситуацій і Прем’єр, і Міністр відзначили як професійну та таку, на ґрунті якої можна продовжувати працювати далі, зміцнюючи досягнуті позиції.

Прес-служба МНС України

Надруковано «ПЧ» № 9(21) вересень 2005 р.

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 13 сентября 2005 г. в 12:45
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта