?> Про інвалідів війни, які ніколи не нюхали пороху | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
29.10.2009, рубрика "Дайджест"

На Прикарпатті УСБУ вичислила 84 екс-офіцерів зі статусом «інвалідів війни», які ніколи не нюхали пороху

В Івано-Франківській області окремі працівники Івано-Франківського обласного військкомату Міністерства оборони України упродовж декількох років вносили в офіційні документи завідомо неправдиві дані і без рішення спеціальної комісії незаконно «присвоїли» 84-м колишнім воякам Збройних Сил України статус інваліда війни. Про це повідомив сьогодні, 14 квітня, ЗІК з посиланням на прес-службу УСБУ в Івано-Франківській області.

Таким чином 84 особи незаконно, за посвідченнями «Інвалід війни» одержували з Держбюджету пільги, грошові компенсації, зокрема, премії в День перемоги, спеціальні пенсії, передбачені Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Івано-Франківське УСБУ «вичислило» усіх службовців-махінаторів, а також дослідило, що жоден з цих 84-х так званих військовиків у бойових діях участі не брав.

Державному бюджету завдано збитків на суму 309,371 тис. грн. За цим фактом порушено кримінальну справу.

«ЗІК» - Західна інформаційна корпорація, 14 квітня 2008 р.

http://zik.com.ua/ua/news/2008/04/14/133256

Від редакції: Цей матеріал надіслали у газету «Пост Чорнобиль» воїни-чорнобильці із Івано-Франківській області, за що їм велике спасибі. Але із цієї інформації виникає не одне запитання: що  сталося у подальшому після порушення кримінальної справи, що зробили за цей час прокуратура та МВД? Пройшло вже півтора року. Чи дійшла справа до суду? Чім все це закінчилось?

Хотілось би почути від читачів своє бачення продовження цієї історії.

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 29 октября 2009 г. в 6:34
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Про інвалідів війни, які ніколи не нюхали пороху" Один комментарий

  1. Вячеслав Мазуренко сказал(а):

    Вот из-за таких горе-вояк,настоящие инвалиды Войны остаются на обочине.Ибо те,84 вояки приобрели себе льготы явно не за спасибо! Надо проверить те,военкоматы,которые им выдавали справки.А концовка должна быть одна..как говорил один актер..”Вор должен сидеть на нарях”..

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта