?> Про недопущення ЛІКВІДАЦІЇ Чорнобильської АПТЕКИ | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
15.01.2010, рубрика "Соціальне партнерство"

Про недопущення ЛІКВІДАЦІЇ Чорнобильської АПТЕКИ

ПОСОЛ МИРУ Всесвітнього Посольства.

СЕРТИФІКАТ ПЕРШОГО СТУПЕНЮ S1106048-Завідуючий-Провізор Чорнобильської АПТЕКИ

«А П Т Е К А  по обслуговуванню  Учасників   Л Н А на  Ч А Е С  та потерпілого  населення  міста Києва і області»

ВДТ«СОЮЗ  РОБОЧИХ  ЧОРНОБИЛЯ»

У К Р А Ї Н А, 02156, м. КИЇВ, вул. Маршала Жукова, 27 Телефакси:  у Засновника- (044) 513-35-90,544-30-38

Моб. АПТЕКИ  095-887-84-44,   Моб. Засновника «Союз Робочих Чорнобиля» 095-825-50-70

E-mail:ASKLEP@UKR.NET    Иденттифікаційний  код 21458536

 

№ 10-0001, 13 січня 2010 р.                                                                 

№ 9-1703, 05 вересня 2009 р.                            

№ 8-01208,  25 лютого 2008 р.                                     

№ 05-0605, 27.03.2005 11:17                             

П О В Т О Р Н О

Президенту України  Віктору  ЮЩЕНКО

Голові Верховної Ради України    В.М. ЛИТВИНУ 

  Прем’єр-міністру України       Юлії Тимошенко

Першому віце-прем’єр міністру України  О.В. Турчинову

                                                                                   Міністру юстиції України     М. Оніщуку

                                                                                                              Міністру МВС України       Юрію Луценко

                                                                                   Генеральному Прокурору України     пану Медведько

                                                                                                              Голові Верховного Суду України         Василю Онопенко

                                                                                                              Господарський Суд м. Києва Судді       М. Є. Литвиновій

                                                                                                                             СЛУЖБІ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

                                                                                                                 ЗАСОБАМ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

 

Про допомогу постраждалим внаслідок

Чорнобильської катастрофи та недопущення

ЛІКВІДАЦІЇ Єдиної  в Україні  Чорнобильської АПТЕКИ

 

 

Ст.60, розділ 2 КОНСТИТУЦІЇ України: «Ніхто незобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази» (Але не у Столиці України м. Києві), де нехтують усіма законами й  УКАЗАМИ

 

Роками йде тривала боротьба за право Жити на Землі ...Законно! Чи права, як такого в Нас нема, …чи Владні шахраї  у Нас в Законні?

Шановні Віктор Андрійович!

Володимир Михайлович!

Юлія Володимирівна!

Олександр  Валентинович!

ПАНОВЕ!

Ми, як і увесь Народ України,  покладаємо саме на Вас Великі Надії та сподівання на краще життя! Невже в Україні вже немає Права і Закону?

Просимо Вашої допомоги у толерантному ставленні чиновників Київської Влади  до проблем постраждалого Народу України, адже „АПТЕКА по обслуговуванню учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та постраждалого населення міста Києва і області” заснована Центральною Радою інвалідів Чорнобиля МСГОП „Союз Робочих Чорнобиля” на подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, на допомогу Народу і Уряду України.

Але, після опублікування нашої статті-Звернення до Народу України у газеті „Чорнобильський Вісник” № 49(1353) від 4 грудня 2004 року з нашим ЗАКЛИКОМ „ШАНОВНІ МОЇ БРАТИ І СЕСТРИ” до Народу України та усіх постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи...  НА ВАШУ ПІДТРИМКУ...

Влада Деснянського району міста Києва відреагувала своєрідно...   й  Вирішила знищити Єдину в Україні   Благодійну  Чорнобильську АПТЕКУ заради заснування Партійної АПТЕКИ Партії Регіонів шляхом РЕЙДЕРСЬКОГО захоплення майна і ліків Чорнобильської аптеки (навіть без оцінки) з допомогою депутатів ПР, прислужуючої їм Судової, Виконавчої Влади й Прокуратури, яка й досі не бажає вбачати ЗЛОЧИНИ у столиці України, також, як і у Луганську де ПР рейдерськи захопили домобудівельний комбінат ПБА «ДЕМІУРГ» потужністю 100.000 метрів житла на рік й знищила його.

Суть справи.

1. Аптека виконала проектні роботи, реконструкцію та капітальний ремонт приміщення й телефонізувала не надане, а лише виділене у орендне користування приміщення, котрим неможливо було користуватися за призначенням, відповідно до вимог МОЗ України, куди аптеку, з застосуванням сили, переселила ВЛАДА у Громадський туалет.

2. Усі роботи з реконструкції та капітального ремонту колишнього ГРОМАДСЬКОГО ТУАЛЕТУ виконані за рахунок запозичених аптекою  коштів та коштів колективу аптеки й багаторічної  праці Трудового коллективу Чорнобильської аптеки.

Кошторис аптеки на придбання будівельних матеріалів та комплектуючих складав 58 тис. 980 грн. Та Влада  привласнила усі  наші витрати й здобутки й ПРАЦЮ колективу.

3. Аптека впорядкувала  навколишню територію, насадила квіти, кущі та дерева і готова працювати з минулого року, але відремонтоване приміщення впало на око Владі і вона вирішила заграбастати здобутки Трудового колективу АПТЕКИ і монопольно не підписує договір оренди не надаючи можливості обслуговувати постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

4. Влада, також, приймає заходи по виселенню з офісного приміщення й засновника Чорнобильської АПТЕКИ – Першу у Світі й в Україні - Міжнародну Чорнобильську громадську безприбуткову організацію „Союз Робочих Чорнобиля”, котра виборола ще у Москві соціальний захист мільйонів громадян України.

Влада мотивує – ми виселяємо бо у Вас борги (штучно створені Владою) за оренду, й ще не наданого, а лише виділеного під ремонт приміщення, не надавши можливості жодного дня працювати у відремонтованому аптекою приміщенні. А деж Програма «ТУРБОТА»?

Уявіть собі бетонне приміщення у котрому за усю зиму не надали тепло, померзли навіть квіти, та й воду люди возили з домівок у пляшках, бо воду безвідповідально відключили разом з пожежними гідрантами.  Бо Київська Влада що бажає, те й творить!...

5. Орендну плату виставляють за приміщення, у котрому не надали можливості жодного дня працювати та ще й за завищеними у декілька разів цінами, у глухому закутку де, за звичаєм, розміщувалися громадські туалети, встановлюють тарифи вищі, ніж на Хрещатику, створюючи штучні борги, жодного разу не надавши розшифровок вимог, котрі не відповідають ані Закону України «Про оренду державного та комунального майна», ані Законам України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації». При цьому роками Керівник району збігає від зустрічі та розв’язання питань, начебто й керівника у Деснянському районі та у місті Києві зовсім немає.

Наприклад, до прокурора міста та району влада надає фальсифіковану інформацію про штучно створені нею борги   й за те, чим Чорнобильська АПТЕКА ще не користувалися.

АПТЕКА вже зверталася у 36 вищих органів  влади, реагування немає, а Владний монополіст-Орендодавець вже спромігся отримати рішення суду, на котрий нас,  навіть не запросили,  ПРО ВИСЕЛЕННЯ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ АПТЕКИ просто неба, і, звісно, без урахування витрат Трудового колективу аптеки на реконструкцію та капітальний ремонт приміщення і вже завдані Орендодавцем значні матеріальні і моральні збитки, та ще й закривши рахунки і аптеки і спілки.

Просимо – дайте можливість працювати! Як можна платити не працюючи?

Голова Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації   у продовж років не приймає представників аптеки та спілки для розв’язання робочих питань.

Навіть Розпорядження Мера м. Києва О.О. Омельченка, котрий доручив району вирішити питання роботи Чорнобильської аптеки ... не виконуються, також, як і Протокольні Рішення засідань керівництва КМДА, з цього приводу...

6. Жодного разу за роки й чисельні звернення не прийняв нас а ні новий керівник Деснянського у місті Києві району Ю.Ю. Захаричев, а ні Мер міста Києва – Л.М. Черновецький, котрі, начебто,  узялися керувати… не вирішили питань.

Хода по мукам, по різним інстанціям практичних результатів не дають, втрачаємо тільки час. Ідуть тільки загальні відповіді без розв’язання справи відповідно законодавству по-суті.

Прокуратура Деснянського району не вбачає й не бажає вбачати постійні системні порушення чинного законодавства, грабежі, угони транспортних засобів спілки й наругу й погрози нашому життю. При цьому прокуратура району своєю бездіяльністю спотворює підстави для розквіту злочинності у Деснянському районі столиці та постійно дезінформує й прокуратуру міста Києва.  Шахрайське коло замикається

 Шановні Віктор Андрійович!

Володимир Михайлович!

Юлія Володимирівна!

Олександр Валентинович!

ПАНОВЕ!

Доведіть адміністративну реформу до логічного завершення, адже у приймальних громадян Президента України та Кабінету Міністрів України звертаються дуже багато людей, наприклад, до Томенка (14.03) було записано 280 осіб, з яких Киян було більше 100 осіб.

Виникає питання, чому тоді у м. Києві – столиці нашої держави кияни не можуть вирішити питання у органах Влади міста Києва та у районах - місцевого самоврядування? Чи не посадити на Ваших прийомах громадян, поруч, Мера м. Києва та його апарат?

Хай вирішують хоч при Вас те, ще нездатні  були вирішувати на своїх посадах на місцях та почують, що про них кажуть люди...

Як вони, Київська Влада, плюндрують зусилля Президента та Уряду, РЕЙДЕРСЬКИ захопивши приміщення, ліки та усе майно Чорнобильської аптеки (БЕЗ ОЦІНКИ) й паралізували роботу Чорнобильської АПТЕКИ з 17 березня 2009 року, остаточно,… й нікому у країні немає часу подумати про мільйони постраждалих внаслідок Чорнобильської КАТАСТРОФИ.

Вважаю, що питання роботи Чорнобильської АПТЕКИ на користь суспільству можна вирішити одним розчерком пера, замість тривалих судових пересудів, якщо у м. Києві є хоч залишки розумної Влади, але хто ж відповість за потурання Конституції України та знущання над людьми?

У цій Справі вже вкрай потрібне втручання самої Генеральної Прокуратури України.

Завідуючий-провізор  Чорнобильської АПТЕКИ

ПОСОЛ МИРУ ВСЕСВІТНЬОГО ПОСОЛЬСТВА

                                                                                                                                             С.В. Єліпашева

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 15 января 2010 г. в 12:08
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Про недопущення ЛІКВІДАЦІЇ Чорнобильської АПТЕКИ" Один комментарий

  1. Вяеслав Мазуренко сказал(а):

    Надоело писать одно и тоже… эти к кому обращаются… ложать мужской прибор на проблемы ликвидаторов  радиационных аварий. Неужели это не понятно!?

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта