?> Про створення Івано-Франківської обласної організації “Чорнобиль-86″ | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

Про створення Івано-Франківської обласної організації "Чорнобиль-86"

Сьогодні,15 листопада 2012 року, в приміщенні обласної "Просвіти", що в м.Івано-Франківську , було проведено збори учасників ліквідації наслідків  аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілих від цієї катастрофи, під час яких було створено обласну організацію " Чорнобиль - 86".  Характерною ознакою було те. що нову організацію було створено чорнобильцями, які входили до обласної організації " Спілка Чорнобиль України ".

На запитання до новообраного керівника організації Нестора Мартинця про причини створення нової чорнобильської організації, останній відповів наступне:

- Наша організація де - юре входила до складу Всеукраїнської громадської організації " Союз Чорнобиль України ", якою керує Юрій борисович Андреєв, а де - факто, на протязі більше п"яти років назад  ми вийшли зі складу даної організації. Причиною виходу була зрада Андреєвим інтересів чорнобильців. Ця людина давно уже забула про честь та совість , а перетворилася на штрейбрехера в чорнобильському русі. Нам закидали те, що наша організація має статус тільки обласної, хоч саме ми першими розпочали боротьбу з владою різних кольорів за те, щоб на теренах держави Україна діяла Конституція та Закони України.зокрема. Закон України " Про статус і соціальний захист громадян , які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", який є базовим для чорнобильців.

І тому ми вирішили приєднатися до Всеукраїнської громадської організації "Чорнобиль - 86", щоб разом стати на захист прав та свобод наших побратимів.

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 15 ноября 2012 г. в 22:04
и размещена в разделе Новини Спілки "Чорнобиль-86".
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта