?> Про відновлення дій норм Закону України №796-XII | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
15.03.2013, рубрика "Наше право"

Про відновлення дій норм Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"


Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 15 марта 2013 г. в 22:59
и размещена в разделе Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Про відновлення дій норм Закону України №796-XII" Один комментарий

  1. Валерій сказал(а):

    ВІдповідь горе-представника КСУ, мяко кажучи, – мало коректна! Адже зміни в чорнобильському законодавстві було прийнято держбюджетом на 2008 рік, а отже, чинність цих змін мала закінчуватись тим же, 2008 роком, та й те було відмінено КСУ в травні 2008 р. Виходячи з чого весь народ, хочуть вважати за повних лохів…
    Насправді, як Тимошенко, так і Ющенко, так і всю нинішню когорту влади слід давно бачити на лаві підсудних, саме за антиконституційні діяння, що призвели до значної втрати коштів, потерпілими від ЧАЕС, а відповідно і здоров’я, а багатьох із нас уже відправили в інший світ!
    Словами ГАНЬБА! – Обійтись вже ніяк не можна, має бути повна консолідація і активний супротив ГЕНОЦИДО_БАНДИТИЗМУ!!! Є Д Н А Й М О С Я ! ! ! Валерій. Ліквідатор 86 р.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта