?> Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
03.12.2010, рубрика "Наше право"

Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів»

2 грудня 2010 року парламентарії прийняли в цілому як закон проект закону: Про внесення зміни до розділу ХІІ "Прикінцеві положення" Закону "Про судоустрій і статус суддів" щодо передачі справ, пов'язаних із соціальними виплатами". Законопроект 7134 від 16.09.2010 додається.

Проект №7134 від 16.09.2010

Вноситься народними

депутатами України

Шустік О.Ю.

Соболєвим С.В.

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів»

(щодо підвідомчості справ, пов'язаних із соціальними виплатами)

У зв’язку з ухваленням Конституційним Судом України 9 вересня 2010 року Рішення № 19-рп/2010 у справі щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов’язаних із соціальними виплатами» Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

I. У Законі України «Про судоустрій і статус суддів» (Офіційний вісник України від 30.07.2010 – 2010 р., № 55/1, стор. 7, стаття 1900, код акту 52172/2010):

1. Абзац одинадцятий пункту 1 розділу XII «Прикінцеві положення» викласти в такій редакції:

«підпункту 10 підпункту 3.7 пункту 3 розділу XII «Прикінцеві положення» щодо передачі до юрисдикції адміністративних судів та вилучення із цивільної юрисдикції спорів з приводу призначення, обчислення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням та інших соціальних виплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг, речового майна, пайків або грошової компенсації замість них, які вводяться в дію з 1 жовтня 2010 року».

2. Підпункт 2 підпункту 3.6 пункту 3 розділу XII «Прикінцеві положення» виключити.

II. Прикінцеві та перехідні положення

1. Цей Закон набирає чинності з 1 жовтня 2010 року.

2. Після набрання чинності цим Законом загальні суди закривають провадження у справах, передбачених пунктом 2 частини першої статті 15 Цивільного процесуального кодексу України, яке було відкрито до 1 жовтня 2010 року. Справи цієї категорії, у яких провадження закрито місцевими загальними судами, підлягають розгляду цими судами в порядку адміністративного судочинства. Справи цієї категорії, у яких провадження закрито судами апеляційної та касаційної інстанцій, передаються цими судами до відповідних адміністративних судів, які здійснюватимуть їх розгляд у порядку адміністративного судочинства.

Позовні заяви щодо зазначених спорів, подані до набрання чинності цим Законом до відповідних загальних місцевих судів у справах, передбачених пунктом 2 частини першої статті 15 Цивільного процесуального кодексу України, і за якими провадження не відкрито, розглядаються цими судами у порядку адміністративного судочинства. Апеляційні та касаційні скарги щодо зазначених спорів, подані до набрання чинності цим Законом до судів апеляційної та касаційної інстанцій у справах, передбачених пунктом 2 частини першої статті 15 Цивільного процесуального кодексу України, і за якими провадження не відкрито, передаються цими судами до відповідних адміністративних судів, які здійснюватимуть їх розгляд у порядку адміністративного судочинства.

Голова Верховної Ради України

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 3 декабря 2010 г. в 10:54
и размещена в разделе Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта