?> Про зустріч з заступником міністра соціальної політики | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
10.09.2015, рубрика "Новини"


Інформаційне повідомлення про зустріч з заступником міністра соціальної політики Мущиніним В.В.

Інформаційне повідомлення про зустріч представників Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», ВГО «Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля», Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів «Чорнобиль-86»  в Міністерстві соціальної політики України


4 вересня 2015 року відбулася зустріч представниківВсеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», ВГО «Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля», Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів «Чорнобиль-86»  із заступником Міністра соціальної політики України В.В. Мущиніним і керівниками структурних підрозділів Міністерства.

Від «Союзу Чорнобиль України»  у цій зустрічі взяли участь президент  ВГОІ «Союз Чорнобиль України» В. Березін, а також віце-президенти  В.Яценко і  В. Кобчик.

На зустрічі обговорювались, зокрема, заходи з виконання домовленостей, досягнутих на зустрічі лідерів всеукраїнських громадських організацій з Міністром соціальної політики України П. Розенком 7 серпня 2015 року, а також резолюції, прийнятої  учасниками акції протесту чорнобильців 20 серпня 2015 року біля будівлі Кабінету Міністрів України.

Представників громадськості було поінформовано про доручення Прем’єр-міністра України А. Яценюка від 31.08.2015 року № 33426/1/1-15, яке він дав керівникам міністерств і відомств на лист Міністра соціальної політики України П. Розенка, який він надіслав за результатами зустрічі з лідерами всеукраїнських громадських організацій. (про цей лист повідомлялося на сайті ВГОІ «Союз Чорнобиль України»).

Зокрема, Прем’єр-міністр доручив найближчим часом скликати Організаційний комітет з відзначення 30-х роковин Чорнобильської трагедії, на якому підготувати і затвердити відповідний план заходів; підготувати проект урядової постанови з метою поліпшення матеріального становища чорнобильців; вжити заходів щодо покращення лікувальними засобами громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Представники всеукраїнських громадських організацій зазначили, що треба прискорити прийняття конкретних рішень з питань, які найбільше хвилюють чорнобильців. До 30-х роковин Чорнобильської трагедії залишається не так багато часу і Уряд має невідкладно розробити і прийняти комплекс заходів, з урахуванням позицій громадськості, з метою поліпшення соціального захисту чорнобильців, а також максимального залучення міжнародної допомоги Україні.

Найбільше дискусій викликало доручення Прем’єра щодо підготовки проекту постанови Кабінету Міністрів України про внесення змін до відомої урядової постанови № 1210 від 23 листопада 2011 року. Представники всеукраїнських громадських чорнобильських організацій наполягали на тому, щоб були враховані всі пропозиції, які були викладені в листі Прем’єр-міністру України і  Міністру соціальної політики України від 14 серпня 2015 року № 340 (лист було розміщено на сайті «Союзу Чорнобиль України»). За результатами цієї дискусії прийнято рішення про те, що фахівці Міністерства невідкладно підготують відповідний проект постанови Кабінету Міністрів України і надішлють його на погодження зазначеним громадським організаціям.

Про результати цієї роботи будемо повідомляти у подальшому. Інформаційне повідомлення про зустріч з заступником міністра соціальної політики Мущиніним В.В.

 


Запись была опубликована: (ом) Четверг, 10 сентября 2015 г. в 22:28
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта