?> Про звернення Івано-Франківської обласної ради | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
13.04.2011, рубрика "Підрозділ № 6033"

від 24.03.2011. № 84-4/2011  Івано-Франківському ГО "Прикарпатбат Чорнобиль"м. Івано-Франківськ

Україна

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

Шосте демократичне скликання

(Четверта сесія)

РІШЕННЯ

Про звернення обласної ради

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" обласна рада

вирішила:

1. Схвалити звернення обласної ради до Голови Верховної Ради України В. Литвина про зняття з реєстрації та невнесення на розгляд сесії Верховної Ради України проекту Закону України "Про гарантії держави щодо виконання судових рішень" (додається).

2. Звернення обласної ради надіслати народним депутатам України від області.

3. Звернутись до обласних рад з пропозицією підтримати звернення Івано-Франківської обласної ради.

4. Звернення оприлюднити в засобах масової інформації області, розмістити на офіційному сайті обласної ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Гладія і постійну комісію обласної ради з питань праці та соціального захисту населення (Г. Ляхович).

Голова обласної ради Олександр Сич

Додаток

до рішення обласної ради

від 24.03.2011. № 84-4/2011

Голові Верховної Ради України

В. Литвину

ЗВЕРНЕННЯ

Ми, депутати Івано-Франківської обласної ради, стурбовані соціальними протестами та незадоволенням населення, які викликані оприлюдненим проектом Закону України "Про гарантії держави щодо виконання рішень суду" (№ 7562 від 14.01.2011 р.).

Зокрема, проект Закону негативно сприйнято громадськими організаціями, які об'єднують осіб, постраждалих від Чорнобильської катастрофи. Усі вони вказують на те, що проект значно погіршує їх соціальне становище, фактично знищує пільги та компенсації чорнобильців. Крім того, законопроект розроблено без попереднього громадського обговорення та врахування думки громадських організацій, територіальних громад і органів місцевого самоврядування.

Проект Закону у розділі II "Прикінцеві та Перехідні положення" передбачає внести зміни до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", зокрема Кабінету Міністрів України надається право встановлювати розміри соціальних виплат та пенсій постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, а не визначати їх, виходячи з мінімальних розмірів заробітної плати та пенсії за віком, як це передбачено чинним законодавством.

Цинізм розробників цього законопроекту полягає у тому, що він поданий до Верховної Ради України саме напередодні 25-ої річниці Чорнобильської катастрофи. Тому доводиться констатувати, що керівництво держави не зацікавлене у знятті соціальної напруги серед чорнобильців, захисті їх прав та інтересів.

Підтримуючи звернення громадських організацій краю, заперечуємо прийняття законопроекту, який ускладнює соціально-політичну ситуацію, стає джерелом напруги, погіршує і без того складні умови життя людей. Просимо зняти з реєстрації та не вносити на розгляд сесії Верховної Ради України проект Закону України "Про гарантії держави щодо виконання рішень суду".

Прийнято на четвертій сесії

Івано-Франківської обласної ради

шостого демократичного скликання

24 березня 2011 року

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 13 апреля 2011 г. в 23:29
и размещена в разделе Підрозділ № 6033.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта