?> Проблеми потрібно вирішувати… | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
19.11.2014, рубрика "Новини"

Проблеми потрібно вирішувати…

18 листопада 2014 року в м.Івано-Франківську відбулася зустріч керівників обласної організації « Спілка Чорнобиль», районних організацій з заступником голови обласної державної адміністрації Сергієм Адамовичем. заступником голови правління обласного Пенсійного фонду Ганною Атаманчук по питанню пенсійного забезпечення учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС,виконання судових рішень.

Сторони прийшли до єдиної думки по тому. що держава повинна виконувати статті 49, 50, 54  Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи», а також обов»язково повинні виконуватися рішення судів. які вступили в законну силу.

Учасники зустрічі передали голові обласної ОДА п.Олегові Гончаруку просьбу зустрітися особисто з активом чорнобильців області. Також було вирішено, що відзначатимуть День ліквідатора за сценарієм  ліквідаторів…

В разі невиконання Закону України « Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи» ліквідатори вдадуться до мір. які не заборонені Конституцією України та законами…

Нестор Мартинець, голова івано-Франківської ОО «Спілка Чорнобиль»

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 19 ноября 2014 г. в 20:24
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта