?> ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ «ЧЕКАЄМО НА ГОЛОДОВКУ?» | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
09.12.2009, рубрика "Новини, Підрозділ № 6033"

ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ «ЧЕКАЄМО НА ГОЛОДОВКУ?»

З Івано-Франківську знову надіслали матеріал для публікації в газеті «Пост Чорнобиль». Цей лист надійшов до редакції під заголовком «Якщо є ГАРАНТ, то буде ДІЯ!» Терпець  закінчується у наших побратимів-чорнобильців, якщо вони звертаються до Президента України. Справа у тому, що як місцева влада так і Уряд не звернули ні якої уваги на попередні звернення чорнобильців. Невже влада хоче дочекатись голодування?

Редакція

Івано-Франківське громадське об’єднання

«Прикарпатбат Чорнобиль»

77300, пр.. Лесі Українки, 1-181, а/с 39, м. Калуш, тел. 8(03472) 2-54-96, irma8a@mail.ru

№27                                                                 08 грудня 2009 року

ПРЕЗИДЕНТУ  УКРАЇНИ

ПАНУ  ЮЩЕНКУ В.А.

В зв’язку з численним зверненнями в органи Виконавчої  влади і залишення без позитивного вирішення  нашого вкрай болючого питання вимушені звернутись до Вас з наданням основних копій  для взаєморозуміння по суті,

Прем’єр-міністру України п. Юлії Тимошенко.

Захистіть від чиновницького свавілля маленьких українців, істинних    героїв Чорнобиля, котрі ціною власного здоров'я 48 днів і ночей рятували світ від термоядерної катастрофи у складі Івано-Франківського протипожежного батальйону сформованого на принципах воєнного часу.

12 років митарств за відновлення справедливого і заслуженого статусу – ліквідатора аварії на ЧАЕС, категорія 2А – привели нас до відчаю. Ми вже втратили 44-х своїх побратимів, 48 набули інвалідності, практично кожен третій із нас уже став жертвою.

Відповідь з Міністерства Праці та Соціальної Політики України  від 15.10.2009 року за № 587/20/118-09 та підписом Директора Департаменту С.Лисенка, що батальйон воєнізованої пожежної охорони воєнного часу (в/ч6033) був сформований Управлінням внутрішніх справ Івано-Франківського облвиконкому з числа приписного складу військкоматами Івано-Франківської області чисельністю 259 осіб та 52 одиниці спецтехніки.

У період з 18 липня до 03 вересня 1986 року батальйон був підпорядкований  25-й бригаді хімзахисту Міністерства оборони СРСР.  Його особовий склад брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській AEC у відселених пунктах зони відчуження та покладались завдання із забезпечення пожежної безпеки в зоні відчуження,  а також проведення дезактивації об’єктів на  Чорнобильській  АЕС, та 30-кілометрової зони відселення.

  Що стосується питання повернення  нам статусу учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, то ми надали документи відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та постанови Кабінету Міністрів України від 20 січня 1997 року №51 в ГУ праці та соціального захисту населення в Івано-Франківській області…

 

Черговий День ліквідатора стане для нас першим днем безстрокового голодування. Владу попередили, а вона мовчить!?

За дорученням воїнів в/ч 6033 Ярослав Олійник.

Голова  ГО  «Прикарпатбат  Чорнобиль»

untitledЯ.М.  Олійник

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 9 декабря 2009 г. в 8:57
и размещена в разделе Новини, Підрозділ № 6033.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта