?> ПРОФСПІЛКА БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ ЗАКЛИКАЄ ОБ’ЄДНАТИ ЗУСИЛЛЯ ЗАРАДИ БУДІВЕЛЬНИКІВ ЄВРО-2012 | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
07.06.2012, рубрика "Соціальне партнерство"

ПРОФСПІЛКА БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ ЗАКЛИКАЄ ОБ’ЄДНАТИ ЗУСИЛЛЯ ЗАРАДИ БУДІВЕЛЬНИКІВ ЄВРО-2012

profbud@rambler.ru

Профспілка працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України з 2009 року веде роботу із захисту трудових прав будівельників в рамках заходів із назвою         „ЄВРО-2012: Кампанія гідної праці”.

Завдяки активній роботі профспілковців на стадіонах Києва, Харкова і Львова, аеропортах Донецька та Харкова, будовах готелів та об’єктів інфраструктури вдалось допомогти сотням будівельників, чиї права на зарплату, безпечні умови праці, легальну зайнятість були порушені.

Ми надзвичайно задоволені, що нарешті – після чотирьох років боротьби, переговорів, роботи із державними органами, конфліктів із роботодавцями – Профспілка будівельників України вже не єдина акцентує увагу суспільства, влади, бізнесу  на необхідності забезпечення гідних умов праці будівельників найбільшого спортивного свята та наймасштабнішого інфраструктурного проекту часів незалежності України.

Будівництво об’єктів ЄВРО на 99% закінчено. Умови праці будівельників поліпшити вже не можна. Проте можна боротись за повну виплату боргів із заробітної плати, відшкодування шкоди життю і здоров’ю потерпілих на робочому місці, закликати врешті решт до забезпечення гідних умов праці для тих робітників, які працюють на інших будовах нашої країни.

Профспілка будівельників України за останні чотири роботи з працівниками об’єктів ЄВРО-2012 накопичила колосальний досвід вирішення проблем будівельників.

ЗАКЛИКАЄМО КОЛЕГ НЕ ЗУПИНЯТИСЬ НА ПРОВЕДЕННІ АКЦІЇ ПРОТЕСТУ СЬОГОДНІ! І ЗОСЕРЕДИТИ ЗУСИЛЛЯ СКОРІШЕ НЕ НА ПІКЕТУВАННІ МАТЧІВ ЧЕМПІОНАТУ, А НА ВИРІШЕННІ КОНКРЕТНИХ ПРОБЛЕМ КОЖНОГО ІЗ ПРАЦІВНИКІВ, ПРАВА ЯКОГО БУЛИ ПОРУШЕНІ!

Закликаємо протягом наступних днів провести зустрічі та вирішити, які конкретні кроки, з яким державним органом чи роботодавцем необхідно зробити. Провести реальну роботу – та до проведення фінального матчу 1 липня скликати прес-конференцію, де довести до уваги суспільства проблеми та кроки, які необхідно зробити, щоб захистити права та інтереси кожного працівника персонально.

Протягом червня 2012 року у світ вийде публікація „ЄВРО-2012: Кампанія гідної праці. Оцінки. Результати” англійською, українською та російською мовами. Публікація підсумує факти, результати підготовки України до ЄВРО-2012 та надасть оцінку умов праці десятків тисяч будівельників, підсумує реальну вартість будівництва та характеризує роль УЄФА – основного організатора та вигодонабувача Чемпіонату. Шукайте публікацію в Інтернеті або запитуйте безкоштовний примірник у Профспілки.

Профспілка працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України – єдина галузева профспілкова організація, яка об’єднує в усіх регіонах України більше 100 тисяч працівників будівництва, цементних, металообробних, цегельних та інших підприємств промисловості будівельних матеріалів, будівельної індустрії та механізації, виробників скла, а також архітекторів, проектантів, учнів і студентів будівельних навчальних закладів та їх викладачів.

контактні телефони

тел. 2843136, 2896031

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 7 июня 2012 г. в 19:51
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта