?> Програма “КУСАНОНЕ” діє! | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

Японія Україні

Уряд Японії знову надав фінансову допомогу на суму 56,336 доларів США для такого проекту розвитку як Проект модернізації медичного обладнання в Ріпкинському районі, що постраждав від Чорнобильської катастрофи (Чернігівська обл., м. Ріпки).


22 червня 2010 року за участю Радника Посольства Японії в Україні, Доктора Такеші БАБА та Третього секретаря Посольства Японії в Україні, пана Юкі ТАКАХАШІ відбулася урочиста церемонія передачі нового медичного обладнання. Доктор Такеші БАБА передав головному партнеру з української сторони пану Петро МОСПАНКО, головному лікарю Ріпкинської центральної районної лікарні, повний перелік цього обладнання. За кошти цього ґранту було придбано нову медичну техніку: гастроскоп, кольпоскоп, аналізатори крові, електрокардіографи, медичний дозатор, пульсоксиметр, фотоелектроколориметр, велоерготестуючий комплекс та медичні відсмоктувачі. Це якісне та ефективне обладнання встановлене і медичний персонал лікарні вже користується ним, що значно поліпшує якість надання медичної допомоги   в Ріпкинському районі.

Цей Проект був реалізований в рамках Програми безвідплатної допомоги Проектам людської безпеки „КУСАНОНЕ”, що спрямована на підтримку проектів, представлених неурядовими організаціями та іншими неприбутковими установами. Ця грантова допомога є доказом зусиль, що докладає Японія з метою забезпечення людської безпеки – пріоритетного напрямку японської політики щодо міжнародного співробітництва – та поглиблення міжнародної співпраці, що стає все більш важливою.

Починаючи з 2002 року в Україні в рамках Програми КУСАНОНЕ реалізовано пятдесят один проект, включаючи вищезгаданий, на загальну суму 2,7 мільйонів доларів США.

Цей грант є частиною Японської Офіційної Допомоги Розвитку для України. Окрім цього ґранта Японія вже надала Україні безвідплатну допомогу, як на двосторонній, так і багатосторонній основі, на загальну суму 152,6 мільйони доларів США.

Прес-служба Посольства Японії в Україні

Фото Ольги Ільїнської

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 23 июня 2010 г. в 20:28
и размещена в разделе Новини, Соціальне партнерство, Чорнобиль і світ.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Програма “КУСАНОНЕ” діє!" Один комментарий

  1. Лариса сказал(а):

    Это на благо людей.Спасибо ВСЕМ ЛЮДЯМ кто трудится для этого.Храни ВАс БОГ

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта