?> Програма «КУСАНОНЕ» діє! | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

Нема межі доброті і гуманності

 

8 жовтня 2010 р. за участю Й.В. Тадаші ІДЗАВИ, Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні відбулася урочиста церемонія передачі нового реабілітаційного обладнання. Пан Посол передав головному партнеру з української сторони панові Глузману Семену Фішельовичу, Виконавчому секретарю Асоціації психіатрів України, перелік обладнання. За кошти ґранту для Відділенні медико-соціальної реабілітації дітей з порушеннями мови та психічними розладами №13 Київської міської клінічної неврологічної лікарні №1 було придбано діагностичне обладнання (електроенцефалограф), реабілітаційне обладнання а також меблі і т.п.), застосування якого дозволить підвищити якість надання реабілітаційної допомоги дітям з психологічними порушеннями. Обладнання встановлене у лікарні, і медичний персонал вже користується ним.

Цей проект реалізовано в рамках Програми безвідплатної допомоги Проектам людської безпеки „КУСАНОНЕ”, що спрямована на підтримку проектів, представлених неурядовими організаціями та іншими неприбутковими установами. Ця грантова допомога є доказом зусиль, що докладає Японія з метою забезпечення людської безпеки – пріоритетного напрямку японської політики щодо міжнародного співробітництва – та поглиблення міжнародної співпраці, що стає все більш важливою.

Багато теплих слів було озвучено на адресу Японської сторони завідуючою відділенням медико-соціальної реабілітації дітей з порушеннями мови та психічними розладами №13 Київської міської клінічної неврологічної лікарні №1 пані Дзюба Людмилою Олександрівною.

І було за що. Відомий психіатр Глузман Семен Фішельович відверто сказав, що така важлива гуманітарна допомога надійшла для Київської міської клінічної неврологічної лікарні №1 вперше. Він підкреслив, що обов’язково надішле  листа до Президента України із надією, що міністерство охорони здоров’я України зверне увагу на проблеми фінансування Київської міської клінічної неврологічної лікарні №1.

Треба підкреслити, що Уряд Японії надав фінансову допомогу у розмірі 42,070 доларів США для проекту покращення медичного обслуговування у Відділенні медико-соціальної реабілітації дітей з порушеннями мови та психічними розладами №13 Київської міської клінічної неврологічної лікарні №1.

Довідка:

Починаючи з 2002 року в Україні в рамках Програми КУСАНОНЕ реалізовано пятдесят один проект, включаючи вищезгаданий, на загальну суму 2,7 мільйонів доларів США.

Цей грант є частиною Японської Офіційної Допомоги Розвитку для України. Окрім цього ґранта Японія вже надала Україні безвідплатну допомогу, як на двосторонній, так і багатосторонній основі, на загальну суму 152 мільйони доларів США.

Анатолій КОЛЯДІН,

головний редактор часопису «Пост Чорнобиль»,

фото автора

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 14 октября 2010 г. в 17:37
и размещена в разделе Соціальне партнерство, Чорнобиль і світ.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта