?> Пропозиції Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
24.12.2010, рубрика "Дайджест, Новини"

Пропозиції Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»

до Всеукраїнського Плану заходів, присвяченого 25-м роковинам Чорнобильської катастрофи
Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 24 декабря 2010 г. в 9:24
и размещена в разделе Дайджест, Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Пропозиції Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»" 7 комментариев

 1. Валерій сказал(а):

  Про яке підвищення пенсій по інвалідності, йде мова? Коли ст. 50 та 54 Чорн. Зак. Загальмовані так, що ні дихнути ні п….ти!
    Повне свівілля на всіх рівнях та корупційні подачки  рідним та близьким.  І у д і    таке й не снилось, що витворяє нинішня влада та їй підспівує панок Андреєв із поплічниками. 
     Амінь.

 2. Валентина Юрьевна сказал(а):

  Про яке підвищення пенсій по інвалідності йде мова? Я так думаю, що мова йде про тих інвалідів, хто ще не відсудив по Закону, їм кинуть як собаці, додатково до тих 1200 грн по 100-300грн і відзвітують, що чорнобильцям-інвалідам підвищили пенсії  майже на 30 %. Два Законопроекти успішно провалені, чого ще чекати? 

 3. glavred сказал(а):

  Треба знати, що СЧУ “проштовхує” законопроект №4321. Про що ми раніше розмовляли…

 4. U-ragan65 сказал(а):

  Если и правда примут закон в редакции Рижука, Шенцова и Дейчема, то такую редакцию закона будут приветствовать инвалиды Чернобыля из числа ликвидаторов 1986 г.(которые на самой станции  устраняли последствия аварии и вводили 1,2, и 3 энерго блоки в действие). Кстати ч.4 ст.54 этот вариант изменений в законе №796-12 от 28.02.1991 г. не касается. Но как говорится дай Бог дожить,а там увидим.

 5. Валентина Юрьевна сказал(а):

  Такі знущання з інвалідів-чорнобильців, як заплановане знищення.. . Ми вимушені продовжувати нерівну боротьбу, щоб вижити.  Харків”яни -чорнобильці запланували мітинг-пікет на 23 лютого 2011 р, та потрібна масовість. Треба це зробити разом у всіх містах.

 6. U-ragan65 сказал(а):

  Не совсем понятен срок внесения изменений в Чернобыльский закон? Почему апрель,а не март? Ведь в марте планируется внесение изменений в Госбюджет. А если в закон 796-12 внесут изменения в апреле, то в жизнь их можно будет вводить или с июля ,или с января 2012г. Так,что в намерениях необходимо подкорректировать дату.Да и вообще при проектировании каких-то намерений,необходимо учитывать,что инвалиды чернобыля считают жизнь днями,а не годами. И мне например трудно себе представить,что будет завтра а уж тем более что-то планировать на будущее. Так, что поздравляю всех с наступающим НОВЫМ годом и всего всего всем хорошего,а главное ЗДОРОВЬЯ!!

 7. glavred сказал(а):

  Все легко объясняется. Если переход на новый перерасчет в апреле, то будет браться средняя зарплата по Украине на декабрь 2010 года. А если раньше, то средняя зарплата 2009 года. Это такая маленькая хитрость…

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта