?> Рада під “мовний” шумок урізала пільги окремим громадянам | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
05.06.2012, рубрика "Наше право"

Рада під "мовний" шумок урізала пільги окремим громадянам

Фото: ВРУ

Джерело: zakonoproekt.org.ua

Верховна Рада ухвалила законопроект про гарантії виконання рішень судів, який передбачає скасування пільг для окремих категорій громадян.

Відповідний законопроект підтримали 259 народних депутатів, пише Українська правда.

Оголошуючи документ до розгляду віце-спікер Адам Мартинюк заявив, що проблемний другий розділ законопроекту не запрацює одразу.

"Хочу, щоб почули нас виборці: у першому розділі закону, який ми голосуємо, він називається "Про гарантії держави щодо виконання судових рішень", тобто, якщо ми приймемо цей закон, то в чергове підтвердимо конституційну норму, що держава бере на себе зобов’язання обов’язково виконувати рішення суддів", - зазначив він.

"Щоб не було, як кажуть, зловживань і звинувачень, що проголосували і забрали пільги. Ми другого розділу не зачіпаємо", - уточнив віце-спікер.

"Прийняти в другому читанні і в цілому як закон лише редакцію першого розділу і другого розділу, що він ступає в дію з 1 січня 2013 року, і Кабміну розробити відповідні законодавчі акти до 2014 року. В такій редакції прошу голосувати", - оголосив Мартинюк.

Як відомо, розгляд цього законопроекту восени минулого року викликав хвилю протестів.

Зокрема, "чорнобильці" та "афганці" намагалися штурмувати Верховну Раду.

Раніше вдень спікер парламенту Володимир Литвин заявив, що у Верховній Раді немає необхідної кількості голосів для прийняття одіозного законопроекту про гарантії виконання рішень судів, який передбачає скасування пільг для окремих категорій громадян.

Нагадаємо, у вівторок Рада прийняла в першому читанні 234 голосами законопроект №9073, яким має намір установити офіційне використання регіональних мов у роботі місцевих органів державної влади при проживанні мінімум 10% носіїв на територіях, на яких поширена ця мова.

http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?rada_pid_movniy_shumok_urizala_pilgi_okremim_gromadyanam&objectId=1256779

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 5 июня 2012 г. в 20:49
и размещена в разделе Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта