?> РАК – НЕ ВИРОК | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

В УКРАЇНІ СТАРТУВАЛА ПЕРША ІНФОРМАЦІЙНО-БЛАГОЧИННА АКЦІЯ „РАК – НЕ ВИРОК”

15 березня 2007 року Міністр охорони здоров'я України підписав меморандум про співпрацю з компаніями - партнерами щодо проведення першої благочинної, інформаційної акції „Рак – не вирок”.

Основними складовими даної акції є проведення широкомасштабної інформаційної кампанії щодо онкозахворювань, презентація та відеопоказ у кінотеатрах України документально-інформаційного фільму про проблеми онкологічних захворювань і необхідність ранньої діагностики, та художнього фільму „На краю щастя” про долю двох закоханих, хворих на онкологію.

Окрім інформаційної складової акція має ще і благочинну складову: 10% від зборів за відео прокат фільму будуть перераховані для потреб обласних онкоцентрів. Основна мета, яку ми ставимо перед собою, проводячи таку акцію, - це, в першу чергу, руйнація хибного стереотипу сприйняття українцями онкологічних хвороб, як невиліковної патології, та необхідність ранньої діагностики. Адже на перших стадіях хворобу набагато легше і дешевше вилікувати ніж на останніх. Наведу приклад: лікування раку молочної залози на першій (початковій стадії) коштує державі 500 гривень і дає 98% гарантованого видужання. А лікування тієї ж хвороби на четвертій стадії коштує 55 000 гривень і дає в половину менші гарантії на якісне продовження життя”. «Давайте разом інформувати і допомагати людям!», – закликає Юрій Поляченко представників ЗМІ.

Інформаційно:

Сьогодні в Україні проживає майже 900 тисяч людей, які перебувають на онкологічному обліку. Щогодини реєструється біля 20 нових випадків захворювання, та 10 жителів України помирають від злоякісних новоутворень. На боротьбу з онкологічними захворюваннями з державного бюджету МОЗ на 2007р. виділено 164 982,2 тис. грн., з них: на виконання державної програми “Онкологія” на 2007р. з державного бюджету виділено 126 325,5 тис.грн, у т.ч. на лікарські засоби – 101 325,5 тис.грн. на обладнання – 25,0 млн. грн. – на програму “Дитяча онкологія” – виділено 38 656,7 тис.грн, у т.ч. на медикаменти – 32 512,7 тис. грн. обладнання – 6 144,0 тис.грн. Крім цього, субвенція з державного бюджету міському бюджету Києва на створення центру із застосуванням ПЕТ-технології для раннього виявлення онкологічних захворювань становить 228,0 млн гривень.

Детальніше на сайті НАІУ

За матеріалами інформаційного електронного вісника “МАЯК” №9

Національної Асамблеї інвалідів України

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 25 апреля 2007 г. в 9:50
и размещена в разделе Дайджест, Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта