?> Ревізією встановлено | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
30.11.2012, рубрика "Новини"

Ревізією встановлено!!!

ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

04070, м. Київ, вул. П.Сагайдачного, 4, тел. 417-82-22, факси 462-51-55, 417-61-66 E-mail: postmast@dkrs.gov.ua Код ЄДРПОУ № 37393358

19.11.2012  № 04-14/1522

Полтавська обласна організація

Всеукраїнської Чорнобильської

народної партії "За добробут та

соціальний захист народу"

Про розгляд звернення

Державною фінансовою інспекцією України проведено ревізію фінансово- господарської діяльності Міністерства соціальної політики України, під час якої перевірено питання щодо можливих порушень, допущених Всеукраїнською громадською організацією інвалідів "Союз Чорнобиль Україна" (далі - ВГОІ "Союз Чорнобиль України", або Громадська організація), що зазначені у зверненнях Полтавської обласної організації Всеукраїнської Чорнобильської народної партії "За добробут та соціальний захист народу" та голови підкомітету Комітету з питань правової політики, народного депутата України Мірошниченка Ю.Р., які надіслані Прокуратурою м. Києва листом від 05.01.2012 № 07/2-р-12.

Ревізією встановлено, що впродовж 2010 - 2011 років та восьми місяців 2012 року ВГОІ «Союз Чорнобиль України» використано бюджетних коштів на суму 2987,4 тис. грн, з яких на утримання апарату Громадської організації - 913,9 тис. грн та на здійснення заходів, спрямованих на реалізацію статутних завдань, - 2073,5 тис. гривень.

Перевіркою правильності використання бюджетних коштів Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Союз Чорнобиль України» протягом 2010 - 2011 років та восьми місяців 2012 року на суму 913,9 тис. грн на утримання апарату Громадської організацій порушень не встановлено.

З метою перевірки використання ВГОІ «Союз Чорнобиль України» бюджетних коштів на проведення Всеукраїнського спортивно-фізкультурного заходу «Турнір серед дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи з настільного тенісу» Держфінінспекцією України листом від 11.09.2012 № 04-18/1249 доручено Держфінінспекції в Чернігівській області провести зустрічну звірку у позашкільному навчальному закладі «Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з лижного спорту» Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна», який отримав кошти на суму 46,0 тис. грн. За результатами проведеної зустрічної звірки не встановлено порушень при використанні коштів на проживання та оренду споруд.

Також у грудні 2010 року ВГОІ «Союз Чорнобиль України» організовано Міжнародну конференцію щодо соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, яку проведено у Дочірньому підприємстві «Клінічний санаторій «Жовтень» Закритого акціонерного товариства лікувально- оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» (далі - ДП "Жовтень”).

За результатами проведеної зустрічної звірки у ДП "Жовтень" підтверджено надання ВГОІ «Союз Чорнобиль України» комплексу послуг з оренди кіноконцертного залу, проживання та харчування учасників зазначеного заходу на суму 55,7 тис. гривень.

У 2011 році Громадською організацією організовано загальнодержавний захід - вечір пам’яті «Час Чорнобиля», який проводився у Державному підприємстві «Національний палац мистецтв Україна».

Проведеною зустрічною звіркою у Державному підприємстві «Національний палац мистецтв Україна» підтверджено надання ВГОІ «Союз Чорнобиль України» послуг оренди зали глядачів, експлуатаційних послуг з використання світлової апаратури, запису вальної техніки і телеапаратури, послуг з монтажу апаратури на загальну суму 61,8 тис. гривень.

Крім цього, ВГОІ «Союз Чорнобиль України» для організації загальнодержавного заходу вечір пам’яті «Час Чорнобиля в НПМ «Україна», оплачено послуги ФОП "Хижняк Т.О." на суму 81,7 тис. грн, які включають розробку концепції заходу, написання сценарію та текстів для ведучих, створення сценарного плану заходу, підбір музично-шумового оформлення згідно з концепцією заходу. Проведеною зустрічною звіркою встановлено, що зазначені послуги ФОП "Хижняк Т.О." виконано в повному обсязі.

З метою перевірки використання коштів ВГОІ «Союз Чорнобиль України» для організації загальнодержавного заходу вечір пам’яті «Час Чорнобиля в НПМ «Україна» проведено зустрічну звірку у ПАТ "Готель Голосіївський", якому перераховано кошти на суму 17,9 тис. гривень. За результатами зустрічної звірки встановлено, що послуги з проживання та харчування учасників вказаного заходу надано в повному обсязі. Розбіжностей між переліком осіб, що додається до акта виконаних робіт, та книгою реєстрації громадян ПАТ "Готель Голосіївський" не встановлено.

Також у 2011 році ВГОІ «Союз Чорнобиль України» проведено Всеукраїнський фізкультурний захід до 25-ї річниці Чорнобильської катастрофи «Турнір з настільного тенісу серед інвалідів» у ПАТ«Готель «Градецький». За результатами зустрічної звірки у вказаному товаристві підтверджено надання послуг з проживання учасників «Турніру з настільного тенісу серед інвалідів» на суму 23,5 тис. гривень.

З огляду на зазначене, перевіркою дотримання вимог законодавства Всеукраїнською громадською організацією інвалідів "Союз Чорнобиль Україна" при використанні бюджетних коштів на утримання апарату та на здійснення заходів, спрямованих на реалізацію статутних завдань, порушень не встановлено.

Перший заступник Голови                        В.В. Костюшко

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 30 ноября 2012 г. в 20:54
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Ревізією встановлено" Один комментарий

  1. Виктор сказал(а):

    На утримання апарату майже мільйон бюджетних коштів, що ж там за супер апарат такий, і в цьому немає порушень, до речі таке використання суперечить постанові КМУ № 577 від 13 липня 2005 року.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта