?> Резолюція Народної колегії «Владу – під народний контроль» | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
25.01.2013, рубрика "Соціальне партнерство"

Резолюція Народної колегії «Владу – під народний контроль»

Офіційний сайт Мінсоцполітики, 25 сiчня 2013

Вважаючи досягнення соціальної справедливості, суспільної злагоди, гідного рівня життя українців головною метою своєї роботи;

Розділяючи занепокоєння світової спільноти та Організації об’єднаних націй зростанням рівня бідності у світі;

Визнаючи, що соціальний розвиток має найважливіше значення для задоволення потреб і сподівань людей у всьому світі і для виконання обов'язків урядів і всіх секторів громадянського суспільства.

Підтверджуючи, що і в економічному, і в соціальному сенсі найбільш ефективними інвестиціями є вкладення у соціальний, освітній та професійний розвиток Людини, які дозволяють кожному з нас в реалізувати свій потенціал і можливості.

Визнаючи, що підтримка соціально незахищених громадян є спільним завданням держави та суспільства;

Керуючись принципами суспільної солідарності, державно-громадського партнерства;

Народна колегія постановляє:

1.      З метою координації роботи створити постійно діюче представництво при Міністерстві соціальної політики.

2.      На основі пропозицій учасників Народної колегії сформувати громадську програму дій.

3.       Збирати Народну колегію не рідше одного разу на квартал для обговорення та розробки проектів вирішення нагальних соціальних проблем.

4.      Забезпечити участь представників Народної Колегії у розробці нормативно-правових актів з питань соціальної політики та проведенні їх експертизи.

5.      Проводити виїзні засідання Народної  Колегії у тих регіонах, де будуть зафіксовані факти порушення принципів соціальної справедливості та спільно з Міністерством соціальної політики вживати негайних заходів для виправлення ситуації.

6.      Постійно залучати членів Народної Колегії до спільної роботи із виявлення фактів порушення соціальної справедливості та їх негайного усунення.

7.      Для забезпечення ефективності роботи створити постійно діючий секретаріат з покладанням на нього функцій збору інформації та пропозицій та здійснення оперативної комунікації з міністерством.

8.      Підтримати заходи Міністерства соціальної політики з розвитку соціальної сфери. Взяти активну участь у реалізації заходів з відзначення Всесвітнього Дня соціальної справедливості.

Ми приймаємо цю Резолюцію напередодні Всесвітнього Дня соціальної справедливості та наголошуємо на необхідності докласти загальних зусиль Держави та громадського суспільства до подолання існуючої  в Україні соціальної  несправедливості.

http://www.mlsp.gov.ua/labour/control/uk/publish/article?art_id=148082&cat_id=107177

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 25 января 2013 г. в 23:39
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Резолюція Народної колегії «Владу – під народний контроль»" Один комментарий

  1. Валерій сказал(а):

    Ну і, що з того? В черговий раз кожен член колегії тягнутиме покривалоВО на себе. Тут же зявляться представники регіональщиків, котрі ще більше розділятимуть та владарюватимуть… Краще б вони це робили за решіткою!

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта