?> Робоча група при Мінпраці щодо обговорення законопроекту №9127 «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень» | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
28.09.2011, рубрика "Наше право, Новини"

Робоча група при Мінпраці щодо обговорення законопроекту №9127 «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень»

День четвертий. Хроніка 27 вересня 2011 року

З ранку о 10-00 годині відбулася зустріч робочої групи з віце-прем’єр-міністром Тігіпко С.Л.

Треба підкреслити, що «базару» не було. Робоча група була у повному складі: були присутні представники СЧУ на чолі с Андреєвим Ю.Б., у повному складі була делегація від Харкова, а також делегати Луганську, Київщини та Києва.

Віце-прем’єр-міністр Тігіпко С.Л. відразу запитав наше відношення до законопроекту 9127. Відповідь одностайна: зняти з розгляду. Для цього потрібно голосування депутатів ВРУ. Тож, можливо у четвер ми будемо мати інформацію з цього питання, а від цього залежать наші дії.

Наступне питання відношення до змін чорнобильського закону. Пропозиція робочої групи була наполегливою: виконання пенсійних статей (50-52 і 54)у повному обсязі, тоді можна буде працювати над ініціативами Мінпраці.

Також було проголошено членами робочої групи з боку громадських організації, що громадські організації не можуть бути ініціаторами «обрізання» чорнобильського закону, але можуть розглядатися пропозиції уряду, якщо будуть виконуватися рішення судів і виплата пенсій по закону.

Знову було намагання представників чорнобильських організацій умовити представників Мінпраці, що вирішувати проблеми бюджету треба не за рахунок чорнобильців, а все ж таки шукати гроші в офшорах, податках на розкіш та інш.

Також дана пропозиція надати Конституційному Суду України можливість тлумачення 54 статті: Наприклад, назву статті «Державна пенсія», також те, що за роботу за межами Зони відчуження пенсія визначається законом «Про загальнообов’язкове пенсійне страхування» та інш.

Віце-прем’єр-міністр Тігіпко С.Л. озвучив тезу: ціна компромісу 3 млрд. грн.. Давайте шукати гроші разом. Запросив тиждень на запитання та пошук грошей на 54 статтю.

Наступне засідання в наступний вівторок 4 жовтня 2011 року.

Що буде далі? Приймуть чи ні законопроект 9127?

Дізнаємось завтра, може бути...

Анатолій КОЛЯДІН

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 28 сентября 2011 г. в 12:03
и размещена в разделе Наше право, Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Робоча група при Мінпраці щодо обговорення законопроекту №9127 «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень»" 2 комментария

  1. Горан сказал(а):

    Є інформація, правда не офіційна, але з надійних джерел УПФУ, що уряд по любому хоче “пропхати” і прийняти як закон даний законопроект №9127. Такщо війна не закінчується…

  2. Николай сказал(а):

    На сьогоднішній день 28 вересня 2011 р. ПФ рішення суду виконує подають до виплати, але виплата позивачам чомусь зупинена, не фінансується, в чому справа не зрозуміло?! По моїм звязкам ніхто поки нічого не знає. Знайомі які відсудили чорнобильскі пенсії по інвалідності 1 категорії надіються що 1 жовтня пенсія буде виплачуваться, настрій в людей рішучий, якщо рішення суду не буде виконуваться підуть на крайні дії так, як боятись гіршого далі нікуди, готові на все…

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта