?> Робоча група при Мінпраці щодо обговорення законопроекту №9127 «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень» | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
05.10.2011, рубрика "Наше право"

Робоча група при Мінпраці щодо обговорення законопроекту №9127 «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень»

День п’ятий. Хроніка 4 жовтня 2011 року

Віце-прем’єр-міністр - міністр соціальної політики Тігіпко С.Л. виконав свою обіцянку: він привів на нараду представників міністерств (МНС, МОЗ, Наукового центру радіаційної медицини НАМН). Кожен виступив з доповіддю. Треба відзначити, що інформація була цікавою, були оголошені цифри, які змінювали сталий погляд на чорнобильські проблеми.

Після доповідей Тігіпко С.Л. зобов’язав в тижневий термін надати матеріали доповідачів кожному члену робочої групи, яким також було надано завдання в тижневий термін вивчити ці матеріали.

Таким чином була визначена наступна зустріч робочої групи – через два тижні.

Який результат цього дня? Нульовий. Ніякого кроку вперед. Наявне бажання уряду затягнути процес у довготривалу безкінечну розмову на будь яки чорнобильські теми, але не про пенсійне забезпечення чорнобильців. В черговий раз члени робочої групи змушені чекати крок уряду на зустріч чорнобильцям. Наскільки вистачить терпінню, важко прогнозувати, але у розмовах між собою вирішили дочекатися наступного засідання робочої групи.

По-перше, уряд може і справді не встиг вирішитись з нашою пропозицією щодо виконання 54 статті. Хоча, у меморандумі ми вже бачимо ті 25 відсотків підвищення пенсій чорнобильцям, які ми «відбили» ще на першому засідання робочої групи. Доречи, СЧУ також голосував за одно зі всіма членами робочої групи. Але СЧУ також голосував за зняття законопроекту 9127 з розгляду повністю. І ми бачимо, що СЧУ підписав меморандум, із пунктами, з якими вони самі не були згодні.

По-друге, ми самі готові вийти з переговорного процесу? Ми повинні війти в іншу фазу боротьби. Ми готові?

Але життя виштовхує на вулицю, в політику. Це реалії сьогодення. Треба приймати рішення і готуватись до рішучих дій. Чесно кажучи, відступати нікуди, втрачати нема що!

Анатолій КОЛЯДІН

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 5 октября 2011 г. в 7:48
и размещена в разделе Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Робоча група при Мінпраці щодо обговорення законопроекту №9127 «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень»" Один комментарий

  1. Михайло сказал(а):

    Хто бачить зрозумів, що доброго ніщо нас не чекає, тому варто гуртуватись.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта