?> Робоча група при Мінпраці щодо обговорення законопроекту №9127 «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень» | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
27.09.2011, рубрика "Наше право, Новини"

Робоча група при Мінпраці щодо обговорення законопроекту №9127 «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень»

День третій. Хроніка 26 вересня 2011 року

Спочатку планувалася робота робочої групи с Матвійчук, а вже наприкінці дня о 18-00 зустріч з віце-прем’єр-міністром Тігіпко С.Л.

Майже увесь день роботи, як такої, не було. Були обвинувачення з боку керівника робочої групи Матвійчука В.М. на адресу членів робочої групи від громадських організацій у тому, що вони не хочуть покращення для чорнобильців, що вони не хочуть скорегувати чорнобильський закон, як того хоче уряд.

Чорнобильці знову заявили, що Мінпраці не надав статистичні дані, для того щоб оцінити пропозиції уряду щодо джерела фінансування соціальних статей бюджету.

Знову чорнобильці заявили, що вони проти законопроекту 9127, проти дій уряду щодо не виконання судових рішень. Харків’яни, до речі, зробили заяву, зачитавши Звернення до посла  ЄС в Україні.

Треба підкреслити, що з новим складом представників від СЧУ на засіданні був президент СЧУ Андреєв Ю.Б.. Делегація від СЧУ працювала конструктивно і наполегливо відстоювала позицію не допущення прийняття законопроекту 9127.

Якщо не враховувати окремі невеличкі сварки, в цілому всі представники громадських організацій були єдині:

9127 зняти;

судові рішення виконувати;

пенсійні статі нашого закону (50-54) не можуть бути в ручному управлінні уряду.

Характер розмови представників влади представників громадськості набував характеру розмови глухого зі сліпим.

Але все ж таки пройшлися по протоколу засідання, уточнили позиції. Наприклад, домовилися, що необхідне тлумачення 54 статті в КСУ. Ще раз уточнили, що розмова про корекцію може бути лише після зняття законопроекту 9127 з розгляду, виконання рішень суду, і виплат за 54-й статтею ліквідаторам-інвалідам без всяких судів, за 50-й статтею всім категоріям відповідно до закону. Зійшлися у тому, що є багато питань у чорнобильському законодавстві, його треба вирішувати, але це повинні робити державні органи. Чорнобильські громадські організації не можуть бути ініціаторами «обрізання» чорнобильського закону. Статути не дозволяють. Ще раз повернулися до проекту Постанови КМУ щодо нарахування ліквідаторам-інвалідам за формулою осучаснення зарплати в зоні відчуження, але не менше ніж за статтею 54.

Вечірня о 18-ї години зустріч із Тігіпко була відмінена. Призначена зустріч наступного дня о 10-00.

Що день наступний нам готує?

Дізнаємось завтра.

Анатолій КОЛЯДІН

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 27 сентября 2011 г. в 8:23
и размещена в разделе Наше право, Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта