?> Робоча група з проблем «чорнобильців» затвердила план на 2010 рік | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
08.07.2010, рубрика "Новини"

Робоча група з проблем «чорнобильців» затвердила план на 2010 рік

Сьогодні в Мінпраці під головуванням заступника Міністра праці та соціальної політики Костянтина Ващенка відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань упорядкування нормативно-правової бази щодо соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. На зустрічі визначили основні завдання і план роботи Міжвідомчої робочої групи, та обговорили питання упорядкування нормативно-правової бази з питань організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Робоча-група-з-проблем-чорнобильців

За результатами обговорення було прийнято рішення схвалити план роботи Міжвідомчої робочої групи на 2010 рік, при розробці тендерної документації обов’язково використовувати особливості існуючої місцевої оздоровчої бази з урахуванням поданих заяв відповідно до профілю захворювань, залучати „чорнобильські” організації до вирішення актуальних проблем щодо оздоровлення постраждалих громадян.

До цього відсутність щорічної постанови щодо здійснення виплати компенсації вартості санаторно-курортного лікування постраждалим громадянам створювала соціальну напругу серед „чорнобильців” та як наслідок спричиняла збільшення кількості звернень постраждалих громадян та громадських „чорнобильських” організацій до місцевих та центральних органів виконавчої влади, оскільки відсутні правові підстави для виплати вказаної компенсації.

„Зважаючи на проблеми чинної нормативно-правової бази у сфері соціального захисту „чорнобильців, необхідно провести інвентаризацію чинних законодавчих актів, організувати їх широке обговорення та провести аналіз поданих пропозицій з урахуванням думки громадськості”, - зауважив Костянтин Ващенко.

Офіційний сайт Мінпраці та соціальної політики,

http://www.mlsp.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=108577&cat_id=107177

Запись была опубликована: (ом) Четверг, 8 июля 2010 г. в 10:32
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта