?> Сергій Тігіпко: Будуть створені робочі групи | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
25.02.2011, рубрика "Дайджест, Наше право"

Сергій Тігіпко: Для вирішення питань соціального захисту "чорнобильців" будуть створені робочі групи за участю представників громадських організацій та Урядової сторони

Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України, 22 лютого 2011

„Наша зустріч показала, що у питаннях захисту „чорнобильців” конструктивумає бути набагато більше. Вже зараз я бачу необхідність створення кількох робочих груп, у яких співпрацюватимуть громадськість та влада”, - наголосив Сергій Тігіпко під час зустрічі з представниками громадських організацій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Серед основних напрямів двосторонньої співпраці урядовець виділивнормотворчу роботу, лікування та оздоровлення, боротьбу з корупцією, врегулювання питання розподілу зон ураження та перегляд загального бюджету забезпечення „чорнобильців”.

Ми розраховуємо на конструктивну співпрацю з громадськими організаціями. Перш за все мова йде про проектну роботу щодо законів № 7562 та № 4321”, - зазначив урядовець.

Віце-прем’єр наголосив, що питання соціального захисту ліквідаторів аварії на ЧАЕС є надзвичайно важливим для Уряду. «Найбільш ефективного вирішення цих питань можна досягти лише спільними зусиллями», - підкреслив Сергій Тігіпко.

http://www.mlsp.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=124791&cat_id=107177

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 25 февраля 2011 г. в 11:23
и размещена в разделе Дайджест, Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта