?> Сергій Тігіпко: Будуть створені робочі групи | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
23.02.2011, рубрика "Дайджест, Наше право"

Сергій Тігіпко: Для вирішення питань соціального захисту "чорнобильців" будуть створені робочі групи за участю представників громадських організацій та урядової сторони

Прес-служба Віце-прем'єр-міністра - Міністра соціальної політики, 22.02.2011

„Наша зустріч показала, що у питаннях захисту „чорнобильців” конструктиву має бути набагато більше. Вже зараз я бачу необхідність створення кількох робочих груп, у яких співпрацюватимуть громадськість та влада”, - наголосив Сергій Тігіпко під час зустрічі з представниками громадських організацій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Серед основних напрямів двосторонньої співпраці урядовець виділив нормотворчу роботу, лікування та оздоровлення, боротьбу з корупцією, врегулювання питання розподілу зон ураження та перегляд загального бюджету забезпечення „чорнобильців”.

„Ми розраховуємо на конструктивну співпрацю з громадськими організаціями. Перш за все, мова йде про проектну роботу щодо законів № 7562 та № 4321”, - зазначив урядовець.

Віце-прем’єр-міністр наголосив, що питання соціального захисту ліквідаторів аварії на ЧАЕС є надзвичайно важливим для Уряду. «Найбільш ефективного вирішення цих питань можна досягти лише спільними зусиллями», - підкреслив Сергій Тігіпко.

http://www.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=244084948

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 23 февраля 2011 г. в 6:30
и размещена в разделе Дайджест, Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта