?> Сех привітала маленьких пацієнтів «чорнобильської» лікарні в Києві зі святом Миколая | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
19.12.2013, рубрика "Новини"

Сех привітала маленьких пацієнтів «чорнобильської» лікарні в Києві зі святом Миколая

Інформаційна агенція «Вголос», 19.12.2013 15:05

Народний депутат України від ВО «Свобода», голова Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Ірина Сех відвідала відділення радіаційної педіатрії, вродженої та спадкової патології Інституту клінічної радіології, в якому перебувають на лікуванні 90 дітей з усієї України. Вона привітала їх зі святом Миколая, подарувала усім пакуночки з львівськими цукерками та шоколадками.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

Разом з народним депутатом до діток, які змушені навіть у свята перебувати в лікарні, завітав Святий Миколай. У чудотоворця перевтілився соліст Львівської опери Юрій Трицецький. Художню програму доповнили своїми піснями й колядками тріо священиків «Новий час» та дует «Ріка життя».

У відділенні радіаційної педіатрії перебуває 90 дітей, зокрема 25 – віком до 7 років, 35 – віком 7-12 років і 30 – після 12 років. За словами Ірини Сех, востаннє вона побувала в чорнобильскій дитячій лікарні кілька місяців тому, коли тут відімкнули гаряче  водопостачання за борги в оплаті комунальних послуг. «Тоді поспілкувалася з керівництвом лікарні, медиками і дізналася, що центр фінансується лише на 40 відсотків від потреби. Бракує не тільки на оплату комунальних послуг. Скажімо, на лікування одного пацієнта в день держава виділяє близько двох гривень, а на харчування – 12 гривень на день. Для забезпечення харчування дітей бракує масла, фруктів, цукру. Не знаю, як лікарі можуть за таких умов рятувати серйозно хворих дітей?» - каже Ірина Сех.

Проблемою недофінансування «чорнобильської» лікарні зайнявся Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

А напередодні Святого Миколая голова комітету вирішила влаштувати свято для маленьких пацієнтів лікарні. Вона також привезла до дитячого відділення вантаж з продуктами – маслом, олією, медом, цукром, крупами, фруктами.

І діти, і персонал лікарні, і керівництво були приємно вражені. «Ми думали, що це буде офіційна делегація народних депутатів, - каже генеральний директор центру Дмитро Базика. – А тут і Миколай, і артисти, і подарунки». Генеральний директор, а також головний лікар центру Анвер Гасанов та завідувач відділу педіатрії Євгенія Степанова висловили щиру вдячність гостям. А Ірина Сех у свою чергу подякувала медикам за їхню подвижницьку працю.

http://vgolos.com.ua/news/seh_pryvitala_malenkyh_patsiientiv_chornobylskoi_likarni_v_kyievi_zi_svyatom_mykolaya_128108.htmlЗапись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 19 декабря 2013 г. в 16:12
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта