?> Щодо листа ПФУ до пенсіонерів України | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
30.12.2009, рубрика "Дайджест, Наше право"

Щодо листа ПФУ до пенсіонерів України

Ніщо так не дратує людей як відверта неправда. Це стосується і листа Пенсійного Фонду України до всіх непрацюючих пенсіонерів України за підписом голови правління Фонду Олександра Зарудного. Нам відома реакція пенсіонерів, але ми надамо  коментарів політиків. Як кажуть, без коментарів.

Редакція


Пенсійний фонд завалиться, якщо Тимошенко й далі буде використовувати його у передвиборчій кампанії, – Ляпіна

ljapina1

Прем’єр-міністр Тимошенко використовує Пенсійний фонд у президентській кампанії, що є прямим порушенням закону. Про це сьогодні, 28 грудня, у коментарі ЗІКу повідомила народний депутат від фракції НУНС Ксенія Ляпіна. Так вона прокоментувала лист Пенсійного фонду до пенсіонерів, в якому йде мова про те, що через закон про соцстандарти пенсії будуть збільшені лише на 60 копійок, «але уряд працює над тим, щоб уже в січні наступного року в черговий раз підвищити розміри пенсій».

На думку Ксенії Ляпіної, голова Пенсійного фонду Зарудний має бути знятий з посади і має відповідати перед законом, адже це відверте визнання того, що він, як державний службовець, не збирається виконувати закон.

«Це те саме, що якби платник податків написав у Податкову листа про те, що зараз криза, тому він буде платити лише 50% податків, встановлених законом», – зазначила Ляпіна.

«А те, що вони постійно брешуть з приводу якихось 60 копійок – це просто арифметичні маніпуляції», – додала вона.

ljapina2

За словами Ляпіної, за невиконання закону про підвищення соцстандартів індивідуальну відповідальність має нести кожен з міністрів, який безпосередньо відповідає за виконання цього закону. При чому, це має бути ініційовано прокуратурою.

Щодо Прем’єр-міністра, то, на думку Ляпіної, вона також має відповідати, але в межах власної компетенції. Поки що Прем’єр прикритий двома особами, які несуть пряму відповідальність – це голова Пенсійного фонду і міністр праці та соціальної політики. Але рано чи пізно Прем’єру все рівно доведеться відповідати за невиконання закону.

«Поки що політичні сили очікують президентських виборів як якогось переформатування, тому поки що не піднімають такого питання», – вважає Ляпіна.

«Вони граються з вогнем Пенсійний фонд просто рухне, якщо хоча б 20% пенсіонерів подадуть до суду через те, що їм не виплачують пенсій у повному обсязі», – переконана вона.

http://www.zik.com.ua/ua/news/2009/12/28/210335

Листами від Пенсійного фонду Тимошенко собі нашкодить, бо насправді пенсіонери злі на неї за доплати у 60 коп, – Стецьків

steckiv

Лист Пенсійного фонду про те, що закон про соцстандарти насправді підвищує пенсії лише на 60 копійок, швидше за все, був розісланий пенсіонерам по команді уряду. І це, без сумніву, містить ознаки використання адмінресурсу. Але це дуже неправильний технологічних хід з точки зору інтересів кандидата в Президенти Юлії Тимошенко. Такими листами вона собі тільки нашкодить. Про це сьогодні, 28 січня, у коментарі ЗІКу повідомив народний депутат від фракції НУНС Тарас Стецьків.

«Це є дуже нерозумний технологічних хід. Бо пенсіонери насправді дуже злі через те, що їм доплатили лише по 60 копійок. І їм абсолютно байдуже, хто конкретно це зробив. Вони звинувачують у цьому владу, як таку, і насамперед уряд», – переконаний Тарас Стецьків.

http://www.zik.com.ua/ua/news/2009/12/28/210360

Використання Пенсійного фонду для агітації – це вже верх цинізму, безсоромності й безкарності уряду, – Писарчук

Лист Пенсійного фонду, в якому пенсіонерам пояснюють, чому їхні пенсії, всупереч закону про соцстандарти, підвищили лише на 60 копійок, – це вже верх цинізму, безсоромності і відчуття безкарності уряду. Про це сьогодні, 28 грудня, у коментарі ЗІКу повідомив народний депутат від Партії регіонів Петро Писарчук.

Він зазначив, що цей лист отримали понад 6 млн пенсіонерів. І ці листівки були надруковані і розіслані за державні кошти. А надрукувати 6 млн листівок і доставити їх пенсіонерам – це немалі гроші.

«Ми сьогодні вже написали звернення у Центральну виборчу комісію, нехай вона все-таки дає оцінку таким діям кандидатів у Президенти, які так безсоромно розказують, що нема грошей на підвищення пенсій, але мільйони гривень з Державного бюджету витрачають на такі агітаційні листівки», – заявив Петро Писарчук.

«Юлія Володимирівна вже отримувала одне попередження. Ну то отримає, напевно, друге попередження. А після третього нехай задумається. Це дуже тривожна річ, бо так безсоромно потурають закони України, що я не знаю, на що сподіваються оці всі агітатори», – додав він.

За словами Петра Писарчука, «що написано в цій листівці – це все брехня, і пенсіонери, які отримують мінімальну пенсію, з листопада мають отримувати на 75 грн більше».

http://www.zik.com.ua/ua/news/2009/12/28/210403

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 30 декабря 2009 г. в 11:50
и размещена в разделе Дайджест, Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта