?> Щодо призначення пенсії у зв’язку з втратою годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
25.12.2015, рубрика "Наше право, Новини"

Щодо призначення пенсії у зв'язку з втратою годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи

Сайт міністерства соціальної політики України, 24 грудня 2015р.

До Міністерства соціальної політики постійно звертаються вдови щодо непризначання їм пенсій у зв’язку з втратою годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи, відповідно до статті 54 Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, за матеріалами пенсійної справи (померлих інвалідів – ліквідаторів), в яких знаходяться довідки про заробітну плату, одержану за роботу в зоні відчуження, підтверджені первинними документами.

З метою вирішення зазначеного питання Міністр соціальної політики України П. Розенко листом від 24.12.2015 № 19588/0/14-15/039 звернувся до Голови правління Пенсійного фонду України О. Зарудного з проханням припинити практику витребування у вдів чисельних довідок, які знаходяться в пенсійній справі померлого інваліда – ліквідатора, на підставі яких йому провадилась пенсійна виплата та довести інформацію до структурних підрозділів Пенсійного фонду України

http://www.mlsp.gov.ua/labour/control/uk/publish/article?art_id=184695&cat_id=175034

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 25 декабря 2015 г. в 20:15
и размещена в разделе Наше право, Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Щодо призначення пенсії у зв’язку з втратою годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи" Один комментарий

  1. orenkomp.ru сказал(а):

    Пенсія у зв язку з втратою годувальника призначається з дня, що настає за днем смерті годувальника, якщо звернення про призначення такого виду пенсії надійшло протягом 12 місяців з дня смерті годувальника.  

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта