?> Сиренада для уряду | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
01.04.2004, рубрика "Дайджест"

Чорнобильці погрожують розпочати голодування, якщо їх і надалі ігноруватимуть

Позавчора семеро представників Харківського міського комiтету ветеранів Чорнобиля розпочали безстрокове пікетування Кабміну.

Під стіни уряду вони прийшли у «всеозброєнні». Чого варте хоча б одне з транспарантних гасел: «ПУК (парламентсько-урядова коаліція), не пукай на чорнобильців».

Але колишні ліквідатори аварії на ЧАЕС не розраховували лише на те, що їх побачать. «Той, хто має вуха, хай почує», — вирішили вони і влаштували для урядовців справжню «сиренаду» — майже півгодини простір навколо урядової будівлі по вулиці Грушевського пронизували звуки сирени. Зрештою, до чорнобильців таки вийшли чиновники і пообіцяли передати всі їхні вимоги Прем'єр-міністру Віктору Януковичу.

Голова правління Харківського міського комітету ветеранів Чорнобиля Володимир Проскурін повідомив «УМ», що цим вони не задовольняться і пікетуватимуть Кабмін доти, доки Віктор Янукович особисто не зустрінеться з ними. Харків'яни готові навіть голодувати, хоча стан здоров'я учасників пікетування залишає бажати кращого — всі вони інваліди.

Харьковчане

До речі, чорнобильці з Харкова звернулися по допомогу і до Уповноваженого із захисту прав людини Верховної Ради Ніни Карпачової, яка б могла використати своє особисте право на позачергову зустріч з Прем'єр-міністром, а також підготувати звернення до Конституційного Суду України про скасування урядової постанови № 836. І річ навіть не в тому, що цей документ є спадщиною ще часів прем'єрства Павла Лазаренка, а в тому, що свої пенсії чорнобильці і досі отримують на рівні 1996 року...

Сам пікет спровокований перш за все намаганням уряду поховати систему пільг, передбачених для ветеранів війни і чорнобильців, і перейти на так звану адресну допомогу. Тому пікетувальники вимагають, зокрема створити відповідну урядову комісію для реалізації і розгляду всіх їхніх законних вимог.

Іван ЛЕОНОВ.
www.UMoloda.kiev.ua

№60 від 01.04..2004р.

Запись была опубликована: (ом) Четверг, 1 апреля 2004 г. в 11:05
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта