?> Скорботний янгол Чорнобиля | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
29.04.2007, рубрика "Новини"

У Миколаєві відкритий пам’ятник „Скорботний янгол Чорнобиля”

У Миколаєві відкритий пам 3

140 працівників пожежної охорони Миколаївської області побували в різний час у Чорнобильській зоні, роблячи все можливе з тим, аби приборкати розбурханий атом. Боляче про це говорити, але дев’ятьох із них немає серед живих – віку їм вкоротили недуги, викликані надмірними дозами радіаційного випромінювання. Їхню світлу пам’ять присутні вшанували скорботною хвилиною мовчання.

За сумлінне виконання професійного та громадянського обов’язку під час Чорнобильського лихоліття багатьом колишнім і нинішнім співробітникам МНС були вручені відзнаки та грамоти від Головного облуправління МНС, облдержадміністрації, обласної та міської рад. Сфотографувавшись на пам’ять біля ГУ МНС, чорнобильці відправилися на відкриття першого у Миколаєві пам’ятника учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС: на проспекті Миру, у сквері Чорнобильців був установлений гранітний монумент „Скорботний янгол Чорнобиля”.

Почесна місія його відкриття належала міському голові Володимиру Чайці, начальнику Головного облуправління МНС Миколі Поступальському, заступнику голови ОДА Михайлу Рихальському, голові облради Тетяні Демченко, голові облорганізації „Союз Чорнобиль Україна” Рубіку Симоняну та безпосередньо автору пам’ятника – заслуженому діячу мистецтв України, члену Національної спілки художників Івану Булавицькому. За мить у небо злетіли вісники щастя та миру на всій землі – голуби. Як знак продовження життя, першими до скорботного янгола, вшановуючи загиблих, поклали квіти діти.

У Миколаєві відкритий пам 4

Сум за загиблими, багато квітів біля підніжжя та єдине бажання – щоб трагедія ніколи не повторилася, об`єднали сьогодні представників влади, суспільних організацій і простих миколаївців. Щира подяка і слава всім героям-ліквідаторам! Спливатиме час, і на гребенях його хвиль виринатимуть нові рубежі чорнобильського відліку. І тому хотілося б, аби кожен із нас зберігав пам’ять про героїв-чорнобильців не лише у дні трагічних дат.

Прес-служба ГУ МНС у Миколаївській області,

www.mns.gov.ua

Надруковано «ПЧ» № 8 (56) квітень 2007

Запись была опубликована: glavred(ом) Воскресенье, 29 апреля 2007 г. в 8:44
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта