?> Соціально-економічний розвиток районів Рівненської області, забруднених унаслідок Чорнобильської катастрофи | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
26.05.2010, рубрика "Новини, Чорнобиль і світ"

Презентація проекту «Соціально-економічний розвиток районів Рівненської області, забруднених унаслідок Чорнобильської катастрофи»

18-го травня 2010 року відбулась презентація заключного етапу реалізації проекту «Соціально-економічний розвиток районів Рівненської області, забруднених унаслідок Чорнобильської катастрофи», за участю першого заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації Анатолія Юхименко, заступника Міністра з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Володимира Холоші, представників Спільного офісу підтримки програми Європейської комісії з ядерної безпеки в Україні, науковців, голів сільських рад представників ЗМІ та учасників проекту.

Метою проекту було покращення якості життя сільських жителів Володимирецького району Рівненської області, постраждалих від Чорнобильської катастрофи, шляхом поетапного створення умов для сталого соціально-економічного розвитку, через використання існуючих та нарощування виробничих потужностей зі збору, переробки, зберігання і реалізації дарів лісу, плодово-ягідної та овочевої продукції, розвитку приватних сільських господарств, забезпечення населення радіологічночистою продукцією.

Проект реалізовувався на території 10 сільських та Володимирецької селищної ради у 14 населених пунктах району (селах Половлі, Липне, Красносілля. Каноничі, Новаки, Зелене, Жовкині, Довговоля, Кідри, Лозки, Собіщиці, Дубівка, Озеро, смт. Володимирець). Жителям зазначених сільських рад було поставлено саджанців фруктових та ягідних рослин (яблуня – 26 308 шт., чорна, червона та біла смородина – 33 646 шт., порічки – 11 382 шт., аґрус – 18 480 шт., полуниця – 28 7000 шт.), спеціального садового інструменту (тачки, ножі для прищеплень, садові ножиці, пилки для обрізан¬ня дерев у ком¬плекті з телескопічною ручкою, граблі, плодозбірники, різаки для гілок, лопати, вили, садові сапки, коси, відра) та 8 чотириколісних мінітракторів з навісним обладнанням (подвійний плуг, дисковий культиватор, пружинна борона, шнековий мульчер, косилка, лопасний оприскувач, причіп), горизонтального автоклаву, його інсталяція та введення в експлуатацію для плодопереробного підприємства.

Департамент у справах захисту населення

від наслідків Чорнобильської катастрофи МНС України.

http://www.mns.gov.ua/news/15638.html

 

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 26 мая 2010 г. в 6:28
и размещена в разделе Новини, Чорнобиль і світ.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта