?> “Союз чорнобильців України” знову очолив Юрій Андрєєв + Відео – “5 канал” | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
17.12.2011, рубрика "Дайджест, Новини"

"Союз чорнобильців України" знову очолив Юрій Андрєєв + Video '5 канал'

"5 канал", 17.12.2011 14:08

 

Від 1990 року він - президент цієї громадської організації. Його кандидатуру підтримали близько 120 делегатів. Проте на голосування змогли потрапити не всі ліквідатори аварії на ЧАЕС. Майже півсотні охочих - на зібрання не пустили. Вони намагалися зайти до зали - утім їх перепинили беркутівці.

За словами тих, кого не пустили на конференцію, голосування відбулося з численними порушеннями. Ліквідатори кажуть, планували оголосити недовіру Андрєєву, якого вважають зрадником через співпрацю із владою. Думку обурених на з'їзді озвучили декілька делегатів, яким вдалося офіційно зареєструватися. Після цього одного з них без пояснень видалили із зали. Не пустили на голосування й пресу. Серед запрошених на конференцію - чимало високопосадовців, зокрема і народних депутатів.

http://5.ua/newsline/184/0/85440/

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 17 декабря 2011 г. в 14:40
и размещена в разделе Дайджест, Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "“Союз чорнобильців України” знову очолив Юрій Андрєєв + Відео – “5 канал”" 5 комментариев

 1. Ирина сказал(а):

  НЕГОДЯИ! А разве простых чернобыльцев будут охранять беркутовцы? Что же здесь непонятного? Посмотрите результаты голосования в газете “Я чернобылец”. Практически все голосовавшие выразили свое отношение к Андрееву – ПРОДАЖНАЯ ЛИЧНОСТЬ.Кому оно нужно, это ЧМО?

 2. LENA сказал(а):

  Я предлагаю членам организаций Союз Чернобыль массово написать заявления о выходе из этой организации. Нет членов организации нет и организации.
  Быть членом этой организации значить поддерживать Андреева. Руководителям организаций на местах закрывать отделения Союза Чернобыль на местах.

 3. барбудос сказал(а):

  На конференции были депутаты и высокопоставленые уголовники, которые выбрали себе марионетку Андреева. Он им проверок устраивать не будет. А пострадают обычные люди. Уже требуют справку о зарплате, которых у них уже несколько штук.А предприятия уже нет! Ну разве могли люди думать что такие паханы окажутся во власти. Пусть им бог даст чтобы они горели в аду,в таком как облучались пожарники туша станцию.Ну таких уродов во власти и до 17 года не было.

 4. Владимир сказал(а):

  О какой демократии может идти речь? 37-й год – возвращается!

 5. кре6роо сказал(а):

  І це вони називають громадською організацією?! Фальш, Фальш, Фальш і іще раз Фальш!!! Це видно із останього хутора країни не озброєним оком. Створили “союз” самі для себе , самі над собою і тішаться – діагноз очевидний! Єдина Тернопільська область в Україні, яка не підписала цей ганебний “меморандум”! За таке нехтування вказівки влади, Тернопільським ПФ всім інвалідам чорноболя МВС розіслані повідомлення про відмову нарахування їм “оновлених” пенсій з нового року. Видумана цинічна брехлива причина про як-би відсутність у їх пенсійних справах видуманих нікому не потрібних довідок, які інвалідів зовсім не стосуються!!! Війна продовжується…

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта