?> Спірні питання чорнобильців Кіровоградщини вирішуватимуть виключно у рамках діючого законодавства | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
04.09.2012, рубрика "Наше право"

Спірні питання чорнобильців Кіровоградщини вирішуватимуть виключно у рамках діючого законодавства

Чорнобильський Прес-експрес, 04.09.2012г.

Вчора під керівництвом заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Галини Пастух відбулося засідання тимчасової міжвідомчої комісії з питань пенсійного забезпечення ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи.

Під час засідання було розглянуто звернення від громадян – учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, зокрема, щодо перерахунку та виплати їм пенсійних коштів відповідно до судових рішень.

Зокрема, житель обласного центру, який свого часу був направлений підприємством та працював у 30-кілометровій зоні відчуження, звернувся до членів комісії з проханням задовольнити його вимогу – забезпечити виконання судового рішення, яке зобов’язує Пенсійний фонд встановити йому нову, у підвищеному розмірі, пенсію. Дане судове рішення, за словами заявника, було прийняте на підставі архівних документів, зокрема, довідок про заробітну плату, нараховану йому під час перебування у 30-кілометровій зоні.

На прохання членів комісії – надати відповідні документи, для того, щоб спеціалісти Пенсійного фонду мали можливість провести відповідні розрахунки, заявник категорично відмовився, зазначивши, що визнаватиме лише той розмір пенсії, який було визначено судовим рішенням.

Проте, Галина Пастух доручила Головному управлінню праці та соціального захисту населення ОДА та Пенсійному фонду в області детально вивчити це питання та провести розрахунок пенсії заявнику, з урахуванням тих документів, які він має надати, повідомляє сайт Кіровоградської ОДА.

– Якщо виникатимуть спірні питання – вирішуватимемо їх, але виключно у рамках діючого законодавства, – підкреслила Галина Пастух.

Джерело: Кіровоградська Правда

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 4 сентября 2012 г. в 18:58
и размещена в разделе Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта