?> Справи чорнобильські | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
16.06.2006, рубрика "Соціальне партнерство"

Справи чорнобильські

Вже понад 11 років на громадських засадах працює у Подільському районі „Фонд допомоги інвалідам Чорнобиля”, яким вміло, як вправний диригент, керує Турченко – Анатолій Іванович, людина енергійна, віддана своїй справі. Основна особливість цієї організації – це те, що правління її утримує у вирішенні будь якого питання активну громадянську позицію.

За час існування Фонд зробив для чорнобильців і для району в цілому багато корисних справ: 2 роки тому облаштували денний стаціонар при поліклініці №4 Подільського району по вул. Фрунзе, 107, куди придбали за допомогою спонсорів постільну білизну, рушники, подушки, ковдри, карнизи для вікон і тюль. Допомогли придбати у поліклініку новий апарат УЗД, новий рентген-апарат. У денному стаціонарі щоденно у 2004-2005 рр. лікується 4 інваліда ВВВ, 4 громадянина похилого віку (малозабезпечених) і 12 інвалідів Чорнобиля.

Ми виклопотали і надали у денний стаціонар ліків на суму 1,5 тис. грн., виклопотані ліки і вітаміни від фармацевтичних підприємств району надаємо членам нашого Фонду. Нещодавно надали інвалідам ВВв мікрорайону №6 „Мостицький” аскорбінову кислоту у кількості 660 упаковок.

Через благодійні організації придбали 5 функціональних ліжок німецької фірми „Cochner” для неврологічного відділення лікарні №15. Через спонсорів придбали 4 кольорових телевізори для терапевтичних відділень №1 і №2, кардіології та неврології лікарні №15. Надали 10 тонометрів для вимірювання артеріального тиску для терапевтичних кабінетів поліклініки №4 Подільського району.

Звертаємось з клопотанням про допомогу до організацій і підприємств району, за що закупаємо продуктові набори, ліки, засоби гігієни, постільні комплекти, памперси, калоприймачі для тяжкохворих і малозабезпечених інвалідів ЧАЕС та вдів.

Добилися щомісячного огляду інвалідів I-ї групи ЧАЕС, прикутих до ліжка, що не оглядалися протягом сіми років.

Допомагаємо дітям-інвалідам. У 2005 році надали їм куртки. Надаємо дітям квитки на новорічну ялинку, світкові концерти. Двічі на рік (Різдво і Великдень) через релігійні організації проводимо лялькові вистави на біблійну тематику із врученням подарунків дітям і онукам інвалідів ЧАЕС і учням музичної школи №1 ім. Степового.

Вирішили питання по пересадці тазостегнового суглобу інвалідові II групи, забезпечили проведення доопераційного та післяопераційного реабілітаційного лікування (на все пішло 18 тис. грн...).

Допомогли у вирішенні квартирного питання 5 інвалідам, провели ремонт у квартирах 2 інвалідів I-ї групи, провели ремонт приватного будинку по вул.. Полковій інвалідові III групи, закупили йому цеглу (чого не зробила райдержадміністрація).

Відстоюємо інтереси мешканців мікрорайону №3 по закриттю інфекційного відділення для хворих на вірусний гепатит, яке відкрито з порушенням правових норм і умов санепідрежиму, по відкриттю фізіотерапевтичного відділення, яке було щойно закрито. Створили при поліклініці №4 Подільського району громадську раду з вирішення проблемних питань, куди увійшли чорнобильці, ветерани і інваліди праці і ВВв, афганці.

Ведемо соціально-правовий захист чорнобильців. Відстояли у суді удові пенсію, з приводу чого суди тривали протягом 3,5 років. Відстояли від місця позбавлення волі інваліда II  групи, який потрапив у скрутни життєві обставини.

Вирішуємо питання правильного нарахування компенсаційних виплат за продукти харчування, які нараховувалися з 1992 року без урахування додаткових норм, визначених у додатках до Постанови Кабміну 1992 р., і які вилучені людьми, яким було доручено розробити Постанову Київської МДА; ці люди незаконно вилучали переліки 4, 5, 6, чим суттєво зменшили компенсаційні виплати від 30 до 50 грн. на місяць).

Відстоюємо інтереси чорнобильців у ВР, Кабміні, міністерствах і відомствах, співпрацюємо з комітетами, групами, фракціями ВР, департаментами Мінпраці і соціальної політики. Проводимо пікетування ВР, Кабміну, відстоюючи права чорнобильців.

Започаткували День ліквідатора у школах і вищих учбових закладах району, напередодні 26 квітня проводимо мітинг-реквієм.

Людмила ЛЕЙЧЕНКО,

заступник голови Фонду допомоги

 інвалідам Чорнобиля Подільського району,

голова медичної комісії

 

Надруковано «ПЧ» № 11-12 (35-36) червень 2006

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 16 июня 2006 г. в 6:36
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта