?> Стосовно “липового чорнобильця” порушено кримінальну справу | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
19.02.2012, рубрика "Дайджест, Новини"

Стосовно "липового чорнобильця" порушено кримінальну справу

ВЗГ ГУМВС України в Запорізькій області, 10.02.2012

Не секрет, що у погоні за «чорнобильськими» виплатами деякі «нечисті на руку» особи, яких і близько не було у небезпечній зоні, фальсифікують документи й отримують кошти з державного бюджету. Тому органами внутрішніх справ Запорізької області проводяться перевірки законності надання окремим громадянам статусу потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи. В ході однієї з них співробітники управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю ГУМВС України в Запорізькій області викрили громадянина, котрий, давши хабара у розмірі 300 доларів США чиновникові міжвідомчої комісії по встановленню причинного зв’язку хвороб, інвалідностей і смертей з дією шкідливих наслідків аварії на ЧАЕС, виправив собі необхідні папери й став «військовим інвалідом-ліквідатором». Внаслідок подібної оборудки громадянин отримав від держави пенсійних виплат на загальну суму близько 90 тисяч гривень.

Наразі стосовно «чорнобильця» порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.369 Кримінального Кодексу України (Давання хабара). Як відомо, санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років, з конфіскацією майна, або без такої. Особа чиновника з «липкими» руками встановлюється. Слідство у справі триває.

http://mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/publish/article/724438;jsessionid=B4811633D7A3E8AE97C1A7B967C36DFE

Запись была опубликована: glavred(ом) Воскресенье, 19 февраля 2012 г. в 20:06
и размещена в разделе Дайджест, Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Стосовно “липового чорнобильця” порушено кримінальну справу" Один комментарий

  1. Марина сказал(а):

    Мало дал – всего зоо долларов,поэтому и грозит до 8 лет, а если бы дал 450 тыс. долларов, как Рыбаков-регионал, или как власть дает всем тушкам, то ничего бы и не было…

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта