?> Суд відмовив депутату Косівської райради у позові проти журналіста Руслана Коцаби | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
31.01.2013, рубрика "Дайджест"

Суд відмовив депутату Косівської райради у позові проти журналіста Руслана Коцаби

«Телекритика», 31-01-2013

Сьогодні, 31 січня, в Івано-Франківську відбулось судове засідання за позовом проти шеф-редактора інтернет-ресурсу «Народне ОКО» Руслана Коцаби щодо факту розповсюдження ним інформації про судимість місцевого депутата, полковника податкової міліції Василя Строїча. Суд відмовив податківцю у задоволенні позовної заяви проти журналіста, повідомляє інтернет-видання Paralleli.

Як повідомляла «Телекритика», депутат Косівської районної ради від Партії регіонів, керівник територіального підрозділу внутрішньої безпеки Державної податкової служби Василь Строїч позивався до суду із заявою про захист честі, гідності і ділової репутації. Підставою стало розповсюдження журналістом Русланом Коцабою в інтернет-мережі вироку Івано-Франківського міського суду, в якому йшлося про колишню судимість Строїча за статтею 194 ККУ.

Інтернет-видання Paralleli повідомляє, що позивач на судове засідання не з'явився. Василь Строїч надіслав до суду листа, в якому просив провести засідання без нього. Відповідач Руслан Коцаба погодився на цю пропозицію.

Після перерви суд прийняв рішення відмовити у задоволенні позову Василя Строїча проти Руслана Коцаби.

Позивач до суду не з'явився

Як стверджує Руслан Коцаба, проведене ним журналістське розслідування свідчить, що Василь Строїч нібито підробив трудову книжку та військовий квиток записом про службу в армії, що, за словами журналіста, було доведено судом першої інстанції.

«Після отримання певних документів, джерело походження яких, згідно з нормами чинного законодавства, я не збираюся розголошувати, з'ясував, що керівник підрозділу внутрішньої безпеки насправді є перевертнем у погонах. І довів це відповідними сканами документів, які розмістив у мережі інтернету», - стверджує журналіст.

«Телекритика»

http://www.telekritika.ua/news/2013-01-31/78655

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 31 января 2013 г. в 17:00
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта