?> Суд заборонив всі акції під “Олімпійським” | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
12.06.2012, рубрика "Дайджест"

Суд заборонив всі акції під "Олімпійським"

«Східний експрес», 11.06.2012р.

Суд заборонив проведення будь-яких масових заходів на прилеглій території до НСК "Олімпійський".

Про це у понеділок, 11 червня повідомляє прес-служба ВЗГ ГУМВС України у Києві.

"11 червня у другій половині дня представники деяких політичних сил та громадських організацій надіслали до КМДА заявки про проведення масових заходів на прилеглій території до НСК "Олімпійський" безпосередньо перед початком та під час проведення футбольного матчу збірних команд України та Швеції у рамках турніру Євро-2012", - нагадали в міліції.

"У зв'язку з тим, що передбачається максимальне заповнення глядацьких місць стадіону та великим скупченням вболівальників (до 110 тисяч) проведення будь-яких масових заходів на прилеглій території суттєво перешкоджатиме безпеці громадян, які вирішили відвідати футбольний матч", - додали в прес-службі.

"Заявка подана організаторами з порушеннями встановленого порядку, та задля забезпечення безпеки громадян України та закордонних гостей, Київський адміністративний суд прийняв рішення про заборону проведення будь-яких масових заходів на прилеглій території до НСК "Олімпійський". Організаторам доведено рішення суду судовими виконавцями", - йдеться в повідомленні.

Столична міліція нагадує, що рішення суду обов'язкове для виконання всіма громадянами.

"До обов'язків працівників міліції входить забезпечення безумовного виконання судового рішення. Тож дії міліції будуть адекватними ситуації, у рамках закону та своїх повноважень", - уточнили в МВС.

ТСН

http://torezdon.blogspot.com/2012/06/blog-post_9441.html#more

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 12 июня 2012 г. в 9:14
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта