?> Судді можуть скинути Онопенка в п’ятницю | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
10.03.2011, рубрика "Новини"

Судді можуть скинути Онопенка в п'ятницю

Українська правда, 09 березня 2011

Судді Верховного Суду підготували подання про висловлення недовіри главі суду Василю Онопенку.

Під документом підписалися 19 з 49-ти суддів цього суду реалізували надане їм у ході судової реформи право висловлення недовіри Онопенку.

"Замість вирішення основних проблем у сфері судоустрою, діяльність глави Верховного Суду носила переважно політичний характер, що призвело до політизації Верховного Суду в очах вищих посадових осіб держави та, на наш погляд, спонукало суб’єктів законодавчої ініціативи до ініціювання зазначених законодавчих змін", - заявили судді.

"Вважаємо, що відповідальність за системні проблеми у сфері судоустрою має нести глава Верховного Суду Онопенко як посадова особа, що представляє Верховний Суд України та тривалий час представляла усю судову систему держави", - йдеться в поданні.

Судді зазначають, що за час перебування на посаді Онопенко не забезпечив належної організації процесу судочинства у Верховному Суді.

"Внаслідок цього у Верховному Суді наразі накопичилися тисячі справ, які потребують невідкладного розгляду. Вважаємо, що такі дії Онопенка мають стати предметом розгляду Пленуму Верховного Суду", - йдеться в поданні.

Документ має бути розглянутий на Пленумі Верховного Суду в п’ятницю, 11 березня.

http://www.pravda.com.ua/news/2011/03/9/5997066/

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 10 марта 2011 г. в 8:51
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта