?> Сухий вважає, що афганці та чорнобильці хочуть екстриму | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
26.09.2011, рубрика "Дайджест, Наше право"

Сухий вважає, що афганці та чорнобильці хочуть екстриму

«ForUm», 26.09.2011

Представники громадських організацій, які вимагають відновлення пільг, передусім повинні між собою розібратися, чого саме вони хочуть досягти у переговорному процесі з представниками влади. Таку думку висловив народний депутат від Партії регіонів Ярослав Сухий, коментуючи можливість відновлення протестів афганців та чорнобильців.

«Я поняття не маю, чого вони хочуть. Їм запропонували: ось закон «Про гарантії держави щодо виконання рішень судів», так він виглядає, ми його не приймаємо. Вони думали, що ми їх обманюємо і проголосуємо за нього у п'ятницю, але ми стримали слово і не голосували за нього», - сказав народний депутат, повідомляє «УНН».

Він також додав, що у наступному читанні нардепи пропонували врахувати всі зауваження представників громадських організацій.

«Я як народний депутат за своїм підписом виношу і відстоюю їх на сесійному засіданні у режимі другого читання, але їм і це не сподобалося», - сказав Сухий. На його думку, проблема полягає не у цьому законопроекті, а в інших обставинах. «Одну із них озвучив один із переговірників – це дострокові парламентські вибори», - додав він.

Регіонал зазначив, що скасувати законопроект вже нереально, але його можна відхилити у сесійній залі. «Їх і це не влаштовує, вони хочуть якогось ексцесу, екстриму, якоїсь перемоги. Я скажу відверто, не розумію, чого вони хочуть. Мені здається, тут проблема у чомусь іншому», - сказав Сухий.

На думку народного депутата, найголовніше, щоб протестувальники між собою розібралися, чого вони хочуть.

Як повідомляв ForUm, 9 вересня був прийнятий за основу проект Закону «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень» (№9127). Цим законопроектом передбачається скасування пільг для низки громадян.

20 вересня біля будівлі ВР відбувся мітинг воїнів-афганців та ліквідаторів-чорнобильців, які протестували проти прийняття цього законопроекту.

Дійшло до того, що учасники мітингу намагалися прорватися у приміщення парламенту.

Протестувальники припинили штурм парламенту лише після того, як до них вийшли на переговори представники фракцій більшості та пообіцяли, що цього тижня Верховна Рада не буде приймати у цілому цей законопроект. Учасникам акції протесту також повідомили про домовленість створити робочу групу для доопрацювання відповідного законопроекту.

http://ua.for-ua.com/politics/2011/09/26/172138.html

Запись была опубликована: glavred(ом) Понедельник, 26 сентября 2011 г. в 22:16
и размещена в разделе Дайджест, Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Сухий вважає, що афганці та чорнобильці хочуть екстриму" 2 комментария

 1. Валерій сказал(а):

  цитата для цього придурка: –

  Температура терпения стремительно приближается к температуре кипения. Напомню проффесианалам пришедшим надолго, что Чернобыльская АЭС взорвалась вследствие резкого вскипания воды в реакторе. Что будете делать, изображать что ничего не происходит. В любом процессе есть точка невозврата когда пожарники уже не помогут

 2. admin сказал(а):

  Валерій написал(а) в комментах, что:

  цитата для цього придурка: –
  Температура терпения стремительно приближается к температуре кипения. Напомню проффесианалам пришедшим надолго, что Чернобыльская АЭС взорвалась вследствие резкого вскипания воды в реакторе. Что будете делать, изображать что ничего не происходит. В любом процессе есть точка невозврата когда пожарники уже не помогут

  Отлично сказано!

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта