?> Світловодськ: Освячення приміщення та молебень за здоров я та благополуччя членів осередку та їхніх родин | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

Світловодськ: Освячення приміщення та молебень за здоров я  та благополуччя  членів осередку та їхніх родин

30 грудня 2012 року в місті Світловодську   Кіровоградської області відбулось освячення приміщення, в якому знаходиться офіс міського осередку Всеукраїнської спілки ліквідаторів-інвалідів «Чорнобиль-86».  На цю подію був запрошений протоієрей Московської єпархії Світловодського району   отець Олексій, який провів освячення офісу та прапора осередку, також отець Олексій прочитав молебень за здоров я  та благополуччя  членів осередку та їхніх родин.

Перед проведенням  обряду освячення між членами осередку та священиком відбулася тепла тривала розмова, чорнобильці розповідали про своє теперішнє життя, згадували епізоди на ліквідації наслідків аварії та  про  соціальні негаразди ,які створює уряд стосовно ліквідаторів. Зустріч закінчилась благословенням отця Олексія на терпіння та відстоювання своїх законних соціальних прав.

Сергій ПАСЬКО ,

ліквідатор травень-серпень 1986 року,

солдат строковик

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 26 января 2013 г. в 14:13
и размещена в разделе Новини Спілки "Чорнобиль-86".
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта