?> Свято дітям | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
05.04.2005, рубрика "Соціальне партнерство"

Свято дітям

23 квітня 2005 року в приміщенні палацу мистецтв „Український дім” зібралися діти, що потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, з багатьох областей України, діти працівників атомних станцій України, діти-сироти та інваліди.

Поряд з рядами крісел концертного залу були встановлені інвалідні коляски з дітьми, які за станом здоров’я не могли самостійно ходити, а деякі діти були просто незрячі.

У фойє палацу мистецтв організована фотовиставка про діяльність МО „Союз Чорнобиль” та Дитячого Фонду. Але найбільш цікавими була виставка дитячих малюнків Черкаської обласної організації „Діти Чорнобиля”, та дитячих виробів, вишиванок дітей інвалідів Чорнобиля з Коростеня, Дніпропетровська, дітей-сиріт дитячого будинку „Веселка” с. Нове Залісся Бородянського району Київської області.

Колесникова

Та найцікавішим для дітей був концерт дитячих художніх колективів „Берегинька”, керівник засл. артистка України Журавська Н.Ф., „Лелеченьки” – фольклорний ансамбль Дитячого Фонду МО „Союз Чорнобиль”, „Квіти України” будинку дітей та юнацтва КМДА, фольклорний ансамбль українсько-німецького культурного центру, вірменський ансамбль, а чудовий голос Пархоменко Марини, яка виконувала російські пісні, зачарував увесь глядацький зал. Нікого не залишив байдужим ансамбль „Класик”.

Велику радість дістали діти від подарунків, які довго готувалися для них. Дякуючи благодійним внескам НАК „Енергоатом України”, ЗАТ „ЮМЗ” та іншим з’явилася можливість допомогти найбільш пригніченим хворобою та неувагою суспільства дітям, адже велика кількість їх не могла приїхати до Києва.

Особливо приємно та гарно на душі від можливості подякувати новим високим посадовцям України, а саме Зінченку О.О. – державному секретареві президентської команди, дякуючи втручанню якого керівництво „Українського дому” дозволило безоплатну оренду приміщення концертного залу та фойє з метою проведення благодійного заходу для дітей Чорнобиля.

Було би нещиро не подякувати керівникам обласних організацій Чернігівців, Івано-Франківська, Черкас, Київщини, Житомирщини, Хмельницької, Рівненської АЕС, м. Славутича. Благодійна робота в регіонах таких чудових, працьовитих, люблячих дітей людей, як Ярчук О.М., Толочина Н.А. слугують опорою в спільної праці Дитячого Фонду та багатьох благодійних організацій України. На вечорі були присутні гості із-за кордону: Георгіус Петров – з Кіпру, с-р Гамбардела – з Італії. Всі одержали грамоти та подяки від голови комітету Верховної Ради України з питань землекористування, екології та проблем Чорнобильської катастрофи.

Валентина КОЛЕСНІКОВА,
голова Дитячого Фонду МО „Союз Чорнобиль” 

Надруковано «ПЧ» № 4(16) квітень 2005

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 5 апреля 2005 г. в 14:49
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта