?> Тетяна Яра | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
20.02.2004, рубрика "Живопис"

Художні роботи (картини)

Тетяна Михайлівна народилася в 1939 році в селі Ново-Шепеличі.

В 1956 році закінчила українську середню школу №1 в місті Чорнобиль. Навчалась у Київському державному університеті ім. Т. Г. Шевченка на радіофізичному факультеті. Кандидат технічних наук, старший науковий співробітник інституту проблем матеріалознавства АН України. Її родичі були евакуйовані в 1986 році з міста Чорнобиль. Біль Чорнобиля пройшла через її серце, тому й вірші Тетяни Михайлівни змушують нас пам'ятати цю сумну дату 26 квітня 1986 року.

Тетяна Михайлівна дуже відкрита і талановита людина. Вона принесла до редакції багато віршів. Її поезія багатогранна. Крім чорнобильської тематики у неї цікава лірика, громадянська поезія. До того ж вона малює. Саме її малюнок ми взяли до заставки цієї поетичної рубрики. Ми із задоволенням надаємо нашим читачам можливість ознайомитись з багатьма гранями її таланту.

Тетяна-Яра.-Місто-Чорнобиль.-Олія

Тетяна ЯРА. Місто Чорнобиль. Олія

Тетяна-Яра.-Ріка-Прип'ять.-Заводь.-Акварель

Тетяна ЯРА. Ріка Припять. Заводь. Акварель

Надруковано

ПЧ №2/ 2004

Запись была опубликована: (ом) Пятница, 20 февраля 2004 г. в 15:05
и размещена в разделе Живопис.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Тетяна Яра" Один комментарий

  1. santa сказал(а):

    Тетяна Яра – багатогранна особистість.
    Її картини, вірші, поетична збірка “Стежина”, книга-сповідь “На ловах сонячних зайчиків” – це оголений нерв всіх тих, хто знав загиблу Атлантиду – Чорнобильський край, хто пройшов складні, аж занадто, життєві випробування, і при цьому не здався, все це треба доносити до людей, до світу, аби відновлювати образ Чорнобиля на пику планети, заживлювати складну рану України…

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта