?> Тигипко готов к разговору с афганцами | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
15.10.2011, рубрика "Дайджест"

Тигипко готов к разговору с афганцами

14.10.2011

Вице-премьер-министр - министр социальной политики Сергей Тигипко готов говорить с «афганцами» о социальных проблемах, а не о политике. Так вице-премьер прокомментировал вчерашнее заявление Союза афганцев об объявлении массовой мобилизации, сообщают Podrobnosti.ua

«Когда мы говорим о группе людей, которые вчера сделали соответствующее заявление, то могу сказать - если люди хотят заниматься политикой, то пусть занимаются политикой - они имеют на это право. Я готов разговаривать с ними о социальных проблемах. Хотя, на мой взгляд, мы сделали все, что могли», - сказал он на пресс-конференции во время ХІ Международного экономического форума в пятницу в Трускавце.

По его словам, после встречи с «афганцами» правительственная группа выполнила все их условия. «Все требования всех участников военных действий в Афганистане выполнили. Они говорили: «помогите нашим инвалидам» - мы сделали это, «помогите нашим матерям, которые остались без своих сыновей» - мы сделали, «помогите нашим умершим товарищам и их семьям» - мы сделали, «помогите инвалидам протезированием» - мы сделали; они требовали еще оздоровление - мы и это сделали. И они будут участвовать в следующем году в распределении всех путевок, которые будут у Минздрава и Минсоцполитики. Кто хочет заниматься политикой - пожалуйста. Дорога открыта!» - подчеркнул Тигипко.

По словам вице-премьера, в следующем году вырастут пенсии для ветеранов-афганцев, инвалидов и их родственников погибших при выполнении воинского долга за рубежом.

http://www.from-ua.com/news/790d2fcab6bb8.html

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 15 октября 2011 г. в 15:51
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Тигипко готов к разговору с афганцами" 2 комментария

  1. Игорь сказал(а):

    Сука молдаванская,так и пытается разобщить и разъеденить, афганцев,чернобыльцев,инвалидов и предпринимателей,а за тем передавить все общественные организации по одной.Ребята не поддавайтесь на эти провокациионные отговорки этого ,естли можно сказать,человека.Кроме алчности в его глазах нет ничего человеческого.Его задача–любыми путями разобщить народное движение,и отобрать льготы и пенсии.Если мы сейчас успокоемся,грош нам цена,и все смерти наших товарищей а афганистане и на чернобыле коту под хвост.У каждого своя совесть,так даайте жить так,чтобы в конце жизни нам небыло стыдно посмотреть в глаза родных и товарищей……

  2. vsebos сказал(а):

    З великою тривогою прочитав зараз відкритий лист рядового Ковальчука і коментарі до нього. Я чорнобилець,партизан, і бачу що проблеми однакові як в афганців, так і в чорнобильців- нас хочуть розділити, пересварити і між нами, і всередині нас і створити нам репутацію рвачів. Я солідарний і з Ігорем,і з Ковальчуком- ми не повинні зупинятися. Ми весь час говоримо про ЗУ №9127, раніше – про ЗУ № 7562, але чомусь не згадуємо ЗУ Про Внесення змін в ЗУ Про державний бюджет на 2011 рік, яким вже зупинені всім так звані пільги і КМУ надано право визначати їх доцільність і розміри, Конституційний суд вже три місяці дуиає над цим законом. Ми добилися неприйняття поки що одного ЗУ 7562, зупинили прийняття іншого. Нам в меморандумах обіцяли ( знову ) вирішення наших проблем ( Тигібко дає афганцям і путівки, і опіку над вдовами, і так далі, чорнобильцям – і підвищення пенсій , і покращення медобслуговування – а хто він такмй , щоб нам давати? він що, з власної кишені дає ? Це принизливо- нам кидають кістку ! Звідки візьмуться гроші ? З приросту державного бюджету ? А якщо його не буде ? Навіть якщо буде – його не вистарчить на всіх – вчителів, лікарів і так далі. Отже, зараз формується думка в суспільстві – що ми з вами, брати-афганці- рвачі і паразити, і гребемо тільки під себе. Тому ми повинні сказати, звідки влада має взяти ці гроші, і що вона мусить зробити. Наївно зараз апелювати до президента- чи Чечетов по своїй волі махає руками в ВРУ? Чи може він виконує волю Єфремова ? Чи Азарова ? Він виконує волю “папи” і цього не знає лише дитина.Так, потрібно розпустити ВРУ, але потрібно зменшити кількість депутатів якщо не до 150, то хоч до 300. Населення України за 20 років зменшилось на 8 мільйонів, а кількість слуг народу не змінилась. Нам не потрібно стільки слуг !!! Треба позбавити депутатів всіх привілеїв і залишити їм, крім зарплати, один привілей – працювати для народу, який їх обрав. Треба повернути державі всі державні дачі шляхом націоналізації, так як вони були незаконно, за копійки приватизовані. Починаючи з з Міжгір’я . Треба ввести податок на багатство, Треба відмінити пільгове оподаткування капіталу з офшорних зон.Треба передати Феофанію в загальне користування, а медичне обслуговування чиновницької еліти зробити платним – в них гроші є.Треда забрати в ДУСі всі привілейовані санаторії і віддати їх ветеранам. І можна ще багато чого зробитит Чи є хоч би один з цих пунктів в проекті бюджету на 2012 рік, який нам з вами обіцяє золоті гори ? Немає ! Пора нагадати і Конституційному суду про розумні строки розгляду справ ! Що там роздумувати – в рішенні КСУ від 22.05.2008 р. поміняти дати і номер закону – і один до одного.Я переконаний – більшість тих, хто були під Верховною Радою,і тих, хто стояв в областях перед ОДА чи пенсійним фондом- думали і боролись не тільки за себе, але і абсолютна більшість – не хоче побудувати собі щастя за рахунок інщих – таких же як сам.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта