?> Тігіпко не має права доручати скорочувати пільги навіть особисто – громадські організації | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
05.11.2011, рубрика "Дайджест, Наше право"

Тігіпко не має права доручати скорочувати пільги навіть особисто - громадські організації

Ірина Носальська

GolosUA.com, 03.11.11 о 21:02

Заява віце-прем'єр-міністра України Сергій Тігіпко про відкликання протокольного доручення про скорочення пільг, спрямованого Пенсійним фондом регіональним підрозділам і обіцянку віце-прем'єра направляти подібні документи надалі тільки з його особистим підписом, є порушенням чинного закону про надання громадянам пільг.

Про це заявив представник Форуму громадських організацій України Борис Новожилов в ефірі програми «РозворотUA» на Радіо Ера ФМ.

«Є закони, їх ніхто не відміняв», - підкреслив Б. Новожилов ..

При цьому представник Форуму громадських організацій нагадав, що новий законопроект № 9127, що передбачає скасування пільг 16 категорій громадян, у тому числі й «чорнобильцям», ще не прийнятий парламентом. «Закон ще не прийнятий, а поки працює попередній, ніякі вказівки Пенсійному фонду неможливі», - додав він.

У той же час Б. Новожилов зазначив, що якщо взяти до уваги доводи влади про те, що пільги громадянам є проявом популістської політики попередніх урядів, то необхідно переглянути і ревізувати всі інші дії держави, зокрема, всі випадки непрозорої приватизації. «Ці закони приймалися в 1992-1994 роках. Тоді суспільству говорили, що у нас соціальна держава, що платитимуть пільги і пенсії, компенсації. У ті ж роки проводилася приватизація під гаслом потреби в ефективному власнику. Ми розпродали все державне майно, з'явилася купка олігархів, грошей як не було, так і немає. А сьогодні кажуть що ті закони - популістські, їх треба відміняти», - підкреслив він.

http://www.golosua.com/ua/main/article/politika/20111103_tigipko-ne-imeet-prava-poruchat-sokraschat-lgotyi-daje-lichno-obschestvennyie-organizatsii-

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 5 ноября 2011 г. в 16:31
и размещена в разделе Дайджест, Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Тігіпко не має права доручати скорочувати пільги навіть особисто – громадські організації" 10 комментариев

 1. Богдан сказал(а):

  Пока они будут месяцами заседать и делать вид, что что-то решают, уже некому будет выплачивать пенсии – поумирают! Только на Тернопольщине умерло около пяти человек, когда узали, что им не виплатили пенсии по постановлениям судов! Надо было Азарову с Тигибко не врать на всю страну, а сказать, что мы будем всё делать для затягивания выплат пенсий по постановлениям судов, так-как теперь на Украине мы суды, закон и Конституцыя! ГАНЬБА -НА ВЫЛА!!!

 2. владимир сказал(а):

  Мне кажется очень умным решение захватить все пенсионные фонды на местах.
  И ехать никуда ненадо и мерзнуть тоже (там всетаки отапливается и туалеты есть), а родственники и ближние помогут пищей! Можно сидеть бессрочно. Скорая как правило недалеко. И главное власть ивидит сколько нас недовольных в Украине!
  На все населенные пункты “беркутовцев” ненапасешься. А местная милиция – наши дети или родственники! Давайте организаторы бросайте клич, когда “в ружье”.
  Краматорск. Донецкая обл.

 3. telesvin сказал(а):

  А еще удобнее, сесть у себя в сортире и вонять бессрочно, пока бегемот эту вонь не унюхает. Думай, ментовский родственник!

 4. Михайло сказал(а):

  Якщо Тігіпко у де-кого на “гачку”, то для мислячих це не означає, що вони повинні цьому вірити!

 5. Віктор сказал(а):

  У меня возникло ряд вопросов по письму от 02.11.2011 г. 3 776/0/15-11/20 подписаным С.Тигипко:
  1.Як буде фінансування? Бо любий начальник ПФУ скаже: не буду платить бо немає фінансування.
  2.Як будуть виконуваться судові рішення, тобто скільки місяців ( в кращому випадку будуь платить до грудневої пенсії і то не всі ПФУ)?
  3. Як будуть виконуваться судові рішення з 1 січня 2012 року?
  4. Любий начальник ПФУ може сказати: те що одізвані документи(листи) це добре, але в мене є постанова КМУ №745. Я її і виконую бо зобов’язана чи зобов’язаний виконувать.
  5. З 1 січня вступить в силу Закон Про Держбюджет в який зараз закладуть підвищення пенсій ліквідаторам тільки на 25%.

  Поки ці питання не будуть вирішені і проведені відповідним документом, ми знову нарвемось на те, що було в жовтні: за жовтень виплатили, а в листопаді зняли. І поки люди не вийшли під Кабмін-нічого не вирішувалось.
  Листом Кабміну питання на сьогоднішній день не вирішено
  Тому ці питання повинні бути вирішені, що б ми не ходили кожен місяць під Кабмін і Верховну Раду.
  Останнє питання: зараз ПФУ не вертає людей на старі пенсії, а перераховує стару пенсію по новому пенсійному закону. В результаті якщо раніше стара пенсія була 1600 грн., то зараз на 200-300 гривень менша, власне кажучи по-різному, кому як. А тепер добавте до цієї пенсії 25% які було обіщано з 1 січня 2012 року, то получиться¸що держава обмане ліквідаторів-інвалідів та ще й на них зекономить.
  От так «вирішується» питання.

 6. владимир сказал(а):

  Если (недай бог) завтра изнасилуют твою жену или обворуют квартиру ты в сортир пойдешь или в ментовку? Я покрайней мере не прячусь за псевдонимами а говорю то что думаю!
  У тебя здоровья на двоих….вперед!!!
  А у меня уже два инфаркта было и все равно (кроме пиз….) хочу помочь ребятам Чернобыльцам бывшим сослуживцам(особенно Харьковчанам) чем могу!!!!!!

 7. барбудос сказал(а):

  Они же обещают доплачивать по другой ведомости? Или опять очередной обман как и за телефоны горячей линии?

 8. БОРИС ЧЕРКАССЫ сказал(а):

  ВОТ РЕЗУЛЬТАТ АНДРЕЕВСКОГО МНМОРАНДУМА.

 9. Ирина сказал(а):

  ЛЮДИ!!! Вы, что не поняли?
  Разве миллионер, бывший владелец банка может думать об инвалидах, калеках!
  Он только у нас может без всякой совести забрать пенсию( а это не соц. помощь)
  Это такая же пенсия,( которую мы добились через суды) как и у гос.чиновников
  У них ОН ни копейки не тронул!!! Ведь он сам,как и все его окружение могут красть только у инвалидов и калек.
  Не верьте никому – НАМ ИНВАЛИДАМ-ЛИКВИДАТОРАМ наших заработанных пенсий потерей своего здоровья во время ликвидации не видать!
  Єто настоящий геноцид ИНВАЛИДОВ-ЛИКВИДАТОРОВ
  Если прокуратура молчит, НАДО ДЕРЖАТЬСЯ ВМЕСТЕ и показать Тигипкам и Андреевым их место!

  Я каліка, з відрізаною частиною стопи, через цукровий діабет(щодобово 5 ін’єкцій інсуліну), перенесла інсульт, 3 інфаркти, у лікарні отримала гепатит С

 10. Богдан сказал(а):

  Всё дальше власть тратит кредит доверия, ещё чуть-чуть и =0. С ноября 2011 года ПФ г.Тернополя прекратил выплату пенсий инвалидам Чернобыля по постановлениям судов. Пока КМУ будет месяцами заседать и делать вид, что что-то решают, уже некому будет выплачивать пенсии – по-умирают! Только на Тернопольщине, когда узнали, что им в ноябре не выплатили пенсии по постановлениям судов, умерло около трёх человек! Если кто получает больше 10 тис. пенсии, с них эти пенсии и снимайте, – или боитесь их? Надо было Азарову с Тигибко не врать на всю страну, а сказать, что мы будем всё делать для затягивания выплат пенсий по постановлениям судов, так-как теперь на Украине мы(!?) суды, закон и Конституция!? ГАНЬБА -НА ВЫЛА!!! Их уже не волнует, что могут оказатьса вместе с Тимошенко по ст.ст. 14, 255, 256 КАСУ; ст.ст. 175, 365, 382 ККУ та ст.ст. 8, 19, 22, 46, 48, 55, 58, 60, 68, 124 Конституції України. Когда же закончится беззаконие – может уже сегодня или на том свете? Чтоб не говорили, это реальный ГЕНОЦИД против инвалидов Чорноболя!!! А иуда Андреев, это реально не все Чернобольцы и за всех отвечать не может да и не должен…!

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта