?> Тігіпко обіцяє з нового року підвищення пенсій на 10% | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
19.09.2011, рубрика "Дайджест"

Тігіпко обіцяє з нового року підвищення пенсій на 10%

«Український тиждень», 8 вересня, 2011

В Україну з 2012 року передбачається підвищення пенсій на 10% для всіх пенсіонерів і збільшення виплат 60% пенсіонерів на 100 гривень. Про це сьогодні заявив віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко на брифінгу в Кабінеті міністрів, повідомляє прес-служба уряду.

«Прийняття пенсійної реформи - надзвичайно важлива подія. Ми зробили головне - стабілізували бюджет Пенсійного фонду. А це є гарантією того, що пенсії будуть виплачуватися вчасно та в повному обсязі. Я це гарантую», - підкреслив Тігіпко.

Віце-прем'єр висловив упевненість, що найближчим часом закон буде підписаний і оприлюднений. «І з 1 жовтня 2011 пенсійна реформа почне діяти», - упевнений він.

За словами Тігіпка, наступними кроками уряду буде легалізація зарплат і ринку праці, впровадження обов'язкового накопичувального страхування та осучаснення пенсій.

«До нового року ми приймемо конкретні рішення щодо другого рівня пенсійної системи. Ми розраховуємо вийти на бездефіцитний бюджет Пенсійного фонду, і якщо наші прогнози виправдаються, то з 2013 року ми зможемо запроваджувати другий рівень», - зазначив Тігіпко.

Віце-прем'єр-міністр також зазначив, що зараз готується закон щодо осучаснення пенсій, який дозволить з 2012 року збільшити виплати 60% пенсіонерів на 100 гривень. Крім того, передбачається підвищення пенсій на 10% для всіх пенсіонерів.

Нагадаємо, сьогодні голова Верховної Ради Володимир Литвин підписав закон про пенсійну реформу й передав його на підпис президенту Віктору Януковичу. Цим законом підвищується пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років із щорічним його збільшенням на 6 місяців.

Опозиція має намір звернеться до Конституційного Суду України щодо визнання прийнятої провладною більшістю пенсійної реформи неконституційною.

ZN.UA

http://ut.net.ua/News/30397

Запись была опубликована: glavred(ом) Понедельник, 19 сентября 2011 г. в 18:01
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта