?> Тігіпко пояснив чорнобильцям, що їхні пенсії безпрецедентно підвищили | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
02.10.2012, рубрика "Новини"

Тігіпко пояснив чорнобильцям, що їхні пенсії безпрецедентно підвищили

«Тиждень», 2 жовтня, 2012 15:13

Близько двохсот ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС сьогодні під стінами Мінпраці вимагали повернути розміри мінімальної пенсії чорнобильця, яку зменшила остання урядова постанова. Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко повідомив, що зараз немає можливості задовольнити вимоги чорнобильців-страйкарів.

«Одним підвищили пенсії, іншим – знизили. Ті, хто керували ліквідацією, мають інвалідність першої групи і величезні пенсії, а ми? Тепер пенсія чорнобильця не відрізняється від звичайної мінімальної. А як нам на неї прожити? Ми повинні гуртуватися, і протидіяти спробам себе розколоти», – наголосив один з учасників протесту.

До вимог активістів додалася ще одна: відкликати проект закону нового соціального кодексу, який був зареєстрований у парламенті.

«Платити сьогодні пенсію 15-20 тисяч, на якій наполягають у першу чергу ті люди, які зараз страйкують, чи перейти до так званих виплат «шість, вісім, десять», коли інвалід третьої групи повинен отримувати 6 600, другої групи – 8 800, першої групи – 11 тисяч гривень, то це забагато, як на мене. І сьогодні ми просто не в змозі забезпечити такі виплати. Тому це питання буде залишатися», – пояснив чорнобильцям Тігіпко.

Він зауважив, що разові виплати тим, «хто часто бастує», за рішенням судів складають «500 тисяч, 600 тисяч гривень, які повинні Пенсійним фондом бути сплачені. Я вважаю особисто, що це не вирішення питання».

Також Тігіпко наголосив, що наразі чорнобильцям безпрецедентно підняли пенсію.

«Ми підняли пенсії «чорнобильцям», які не піднімалися, до речі, 10 років, на 90% у середньому. Сьогодні пенсія інваліда-«чорнобильця» більша, ніж пенсія учасника бойових дій, і набагато більша, ніж середня пенсія по Україні», – пояснив міністр.

Коментуючи протестні акції чорнобильців Тігіпко сказав: «Людина отримала 20 тисяч гривень пенсії – буде він залишати протести чи ні? Не буде. Але я теж хотів спитати. А вчительці, яка попрацювала 40 років, ми забезпечимо 20 тисяч гривень пенсії? А тому, хто пропрацював у сільському господарстві, 20 тисяч ми можемо забезпечити? А в країні 3 мільйони 700 тисяч людей, які сьогодні отримують пенсію менше ніж тисяча гривень! Ми про цих людей не повинні думати? Ми повинні забезпечити тільки цих людей? Тому є солідарна певна відповідальність у державі. І піти на таке державі сьогодні надзвичайно важко. Ми не можемо на це піти».

Радіо Свобода

http://tyzhden.ua/News/61377

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 2 октября 2012 г. в 16:17
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Тігіпко пояснив чорнобильцям, що їхні пенсії безпрецедентно підвищили" 6 комментариев

 1. LLLLLLL сказал(а):

  А задницу Тигипко и иже в Чернобыле учительница прикрывала? Или учительница инвалидом в 20лет осталась? Наглый циник.

 2. 123 сказал(а):

  Тобі не надоїло брихать. ніякого підвищення пенсії немає. Можу додати документ з Пенсійного фонду.

 3. Гудов В.А. сказал(а):

  Тигипко! О каких высоких Чернобыльских пенсиях идет речь? У меня пенсия 1 тыс 728 грн. Участвовал в ЛПА на ЧАЭС в 1986 г. в/ч 32207 (731 отдельный батальон специальной защиты). Убирали радиоактивный мусор на 3 и 4 реакторах и прилегающей территории. Дезактивировали помещения этих реакторов. Сейчас в живых от батальона осталось около 25%.
  Не нужно заниматься пустословием, вводить людей в обман о высоких Чернобыльских пенсиях. На мои предложения Ваше Министерство делает только детские отписки.

 4. Andrew сказал(а):

  «Я вважаю особисто…» Пусть це «вважання» засунет себе в … и просто выполняет Законы Украины. А то годами не выплачивали положенной пенсии, а теперь ноют «500 тисяч, 600 тисяч гривень» А надо было вовремя выплачивать! А будете упираться – ещё и ЕСПЧ компенсации присудит!

 5. Анна сказал(а):

  Мне Тигипко напомнил одного из героей А.Райкина. Ему конкретно задают вопрос: “Почему нет выплат пенсии по Закону?” А он, простите, мелет что-то о каких-то 15-20 тыс. грн. Как мог суд назначить такие высокие пенсии и главное кому, если согласно Закона- «шість, вісім, десять мінімалки». Прикидывается недоумком, так проще.

 6. Виктор сказал(а):

  Как кому, андрееву.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта