?> Тігіпко розповів, як саме будуть підвищувати виплати «чорнобильцям» | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
23.11.2011, рубрика "Дайджест, Новини"

Тігіпко розповів, як саме будуть підвищувати виплати «чорнобильцям»

Марія Мамаєва,

GolosUA.com, сьогодні о 12:22

З 1 січня 2012 року будуть збільшені виплати та пенсії ліквідаторам аварії на ЧАЕС, інвалідам-«чорнобильцям», а також громадянам, які втратили працездатність у результаті аварії.

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко на брифінгу в Кабміні, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, сьогодні Кабмін прийняв рішення про підвищення виплат «чорнобильцям». Зокрема, мова йде про проведення «осучаснення» виплат інвалідам-ліквідаторам, яке не проводилося в 2006 році разом з іншими категоріями громадян. Таким чином, вже з 1 січня 2012 року вони отримають «сучасні» пенсії.

Також, зазначив С. Тігіпко, з початку наступного року планується збільшити розмір додаткових пенсій інвалідам-ліквідаторам аварії на ЧАЕС за ушкодження здоров'я. Сьогодні, за його словами, такі виплати складають 15%, 20% і 30% прожиткового мінімуму. З нового року, як пропонує уряд, рівень виплат підніметься до статусу інвалідів війни - 30%, 40% і 50%. Таким чином, за підрахунками міністра, середня пенсія інваліда-ліквідатора зросте з 1 тис. 815 грн. до 4 тис. 129 грн.

Крім того, за словами віце-прем'єра, буде підвищено пенсії дітям, які отримали інвалідність внаслідок аварії на ЧАЕС. На сьогоднішній день такі діти отримують 340 грн., після підвищення їх пенсія складе 994 грн. Також, зазначив С. Тігіпко, буде підвищено пенсії й іншим інвалідам, які втратили працездатність внаслідок Чорнобильської катастрофи. З нового року інваліди першої групи отримуватимуть 1553 грн., 2-ий - 1294 грн., 3-й -1225 грн.

Також, як зазначив міністр, підвищення торкнеться і непрацездатних людей, які втратили годувальника внаслідок аварії. За його словами, мова йде, в основному, про самотніх матерів, діти яких померли в результаті наслідків аварії на ЧАЕС. Таким чином, як зазначив С. Тігіпко, близько 4 тис. людей будуть отримувати 3 тис. 749 грн. Також уряд вирішив збільшити щомісячну дотацію до 70,13 грн. потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи.

При цьому віце-прем'єр підкреслив, що уряду не вдалося врахувати всі вимоги громадських організацій «чорнобильців». Проте все ж, за його словами, підвищення буде істотним.

http://www.golosua.com/ua/main/article/politika/20111123_tigipko-rasskazal-kak-imenno-budut-povyishat-vyiplatyi-chernobyiltsam

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 23 ноября 2011 г. в 14:55
и размещена в разделе Дайджест, Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Тігіпко розповів, як саме будуть підвищувати виплати «чорнобильцям»" 12 комментариев

 1. ИРИНАКИЕВ сказал(а):

  3 749грн за втрату годувальника? А что насчет вдов(это – пенсионерки), которые утратили мужей-чернобыльцев -инвалидов?Суды выиграли мужья при жизни, а вот дела застряли и выплаты тоже.

 2. СЕРЖ сказал(а):

  А ЯК ЖЕ ЗАКОН ПРО “ПРО СТАТУС…? Я ІНВ.3-ОЇ ГРУПИ ПО РІШЕННЮ СУДУ ЗА ВЕРЕСЕНЬ ВИПЛАТИЛИ ПЕНСІЮ 5245ГРН, У ЛИСТОПАДІ 1565,25ГРН.ТО ДЕ ПІДВИЩЕННЯ?ТРЕБА “ПІДВИЩИТИ” ЩЕ 15 000 СПЕЦПЕНСІОНЕРІВ, А ТО ПРО НИХ ЗАБУЛИ.86РІК В ОСНОВНОМУ АРХІВИ ЗНИЩЕНІ.ЗАПИС У ВІЙСЬКОВОМУ КВИТКУ, ВЛАДА ДО УВАГИ НЕ БЕРЕ.1997-1998РІК, З МОЇХ ПОБРАТИМІВ ПОЗБАВИЛИ 2-ОЇ КАТЕГОРІЇ,ПЕРЕВІВШИ НА ТРЕТЮ І ЗРОБИЛИ ЇХ ЛІКВІДАТОРАМИ 1988-1990РОКІВ, АБО ВЗАГАЛІ ПОЗБАВИЛИ СТАТУСУ ЛІКВІДАТОРІВ МАЙЖЕ 170 ЧОЛ. І ЦЕ СПЕЦПІДРОЗДІЛ ЯКИЙ ФОРМУВАВСЯ НА ПРИНЦИПАХ ВОЄННОГО ЧАСУ. І ПЕРЕБУВАВ У ЗОНІ ВІДЧУЖЕННЯ З 18 ЛИПНЯ 1986РОКУ ПО 03 ВЕРЕСНЯ 1986РОКУ.З 2009 РОКУ ЗАБЛОКОВАНІ ВЛАДОЮ РІШЕННЯ ПРО ПОНОВЛЕННЯ СТАТУСУ.бІЛЬШЕ 40 ВЖЕ ПОВЕРНУЛИ СТАТУС, АЛЕ БАГАТО ВЖЕ І НЕ ДОЖИЛИ.

 3. КЕП сказал(а):

  А инволиду потерпевшему прожившему под колючей проволокой 8 лет и на данный момент две полостные операцыи удаленный орган некакое сердце и т д вообще в пролёте.Вот тебе и власть за которую я идиот голосовал.

 4. rbnnm сказал(а):

  Цинично продолжают лгать, без стыда и совести! Лишний раз убедилса, что Азар.. и эта комсомольская погань Тигибко моральные уроды!! В нагляк забрали у инвалидов черноболя ихние законные минимальные пенсии – а теперь сволочи будут, что то подымать. Вы сначала посчитайте скоко к вашим крохам не дожило и не доживёт? Кто ты такой УРОД? Пенсии встанавлюютса и встановленны, ненужно подтверждены постановлениями судов всех рангов! И тут приходит какой то ДЯДЯ и говорит это всё херня теперь будете питатса с моего стола крохами и я буду устанавливать кому и сколько заодно пропиарюсь как благодетель хренов, – УРОД – слышиш ЗАКОНОМ на который с согласия “гаранта” прилюдно насра …и СВОЛОЧИ! Сейчас уже всем стало ясно, что власть пошла по-пезпределу! Теперь у неё один вопрос – как узаконить своё беззаконие?!

 5. А.В. сказал(а):

  Уйдем от закона №796 – останемся без пенсий. Завтра гривня “рухнет” и что?А нашего закона больше не будет.Только привязка к минимальной пенсии!!!

 6. СЕРЖ сказал(а):

  ТИ СКОТИНО ЗАБРАВ ПЕНСІЇ,НАСРАВ НА ЗАКОН І РІШЕННЯ СУДДІВ, ЯКІ ПРОСТО ПОВЕРНУЛИ ВАС СУК У ПРАВОВЕ ПОЛЕ.ТАК ЗАКОН НЕ ВИКОНУВАВСЯ ЖОДНОГО ДНЯ.ТАК, ТРЕБА РОЗІБРАТИСЬ ЧОМУ ОДНИМ ЗАСТОСУВАЛИ ТЕРМІН ДАВНОСТІ- НЕ БІЛЬШЕ 6 МІСЯЦІВ, А ІНШИМ НІ І ВИПЛАТИЛИ КОМПЕНСАЦІЮ ЗА ВСІ РОКИ ВІД 1-5 І БІЛЬШЕ.ЗВІДСИ І ТАКИ ЗАХМАРНІ СУМИ.АЛЕ ЇХ ОТРИМАЛИ НЕ ПРОСТІ СМЕРТНІ, А ТОЙ ХТО БЛИЖЕ ДО КОРИТА.

 7. lybava1955 сказал(а):

  Тигипко! Пенсии чернобыльцам в будущем повысятся не из-за “Збільшення відбудеться насамперед за рахунок осучаснення виплат інвалідам-ліквідаторам…”, а из-за того, что ваша братия украла у одних обездоленных людей пенсии и передает другим.. Так что брехать-то не нужно…Добренький, да? По выражению твоего наглого лица этого не скажешь…

 8. xfhjj сказал(а):

  C 01.01.2012 прожитковый минимум для инвалидов -822 гривны. Согласно Постановления КМУ від 20.11.2011р. (зверніть увагу на назву, яка суперечить Закону) «Про підвищення рівня соціального захисту осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», пенсія инваліда черноболя зменшена у 7 раз – ось, що коштують брехливі слова, а що діло!!!
  Поэтому минимальная пенсия с дополнительной для участников ЛПА
  инвалидов 3 групы – 1438 гривен. Для второй групы -1644 гривны, для первой групы -1891 гривны. Солдаты срочной службы и те кто работал с лопатой, а за это ни хрена в зоне не получали -получайте подарок от Азарова-Тигипко-Андреева. Ух и поправим свое здоровье.

 9. uyytre сказал(а):

  Неустаём поражатса цыничному вранью власти! Вдумайтеся – для выделения законных минимальных пенсий инвалидам черноболя у них денег нету, а для пиара, якобы для жиля чернобыльце у 2012 году, 9 милион. грн найти можно!? А вы спросили тех для кого вы это жильё как будто будете строить, что для них сейчас важнее кусок хлеба, лекарство, или мифичное жильё до которого неизвестно кто доживёт и кто его получит?! Уже не первая власть выделяет деньги на мифичное жильё чернобыльцам, а в результате нежилья ни денег нету! “Уважаемые” владные болтуны ваш кредит доверия, тем более у чернобольцев исчерпан! Теперь Они вас оценивают не по пустым традиционным обещаниям, а по сегодняшним делам! А они не в вашу пользу, если так их можно назвать – пока, что власть всё сделала для того чтобы уже сегодня инвалиды черноболя жыли ещё хуже чем вчера! И не удивляйтесь, что вам ниверят!

 10. frtrt сказал(а):

  Обіцянки-цяцянки влади ви чули, а це те, що обіцяють: Зокрема, «чорнобильцям» I категорії призначається щомісячна додаткова пенсія в таких розмірах: інвалідам I групи – 30% прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність (229,2 грн.), інвалідам II групи – 20% (152,8 грн.), інвалідам III групи, дітям-інвалідам, особам, які страждають на променеву хворобу, – 15% (114,6 грн.). Крім того, для «чорнобильців» II категорії встановлено додаткову пенсію у розмірі 15% прожиткового мінімуму (114,6 грн.), III категорії – 10% (76,4 грн.), IV – 5% (38,2 грн.). А те, що Андрєєв обіцяє, то до нього доживуть не всі…!

 11. Проста людина. сказал(а):

  К стенке этих брехунов, если не прозреют, а Чернобыльцам здоровья, мужества, силы духа. Добивайтесь, вы правы. Народ с вами. Киевляне почему-то молчат, им что сладко живется или боятся?

 12. dbhn сказал(а):

  Цинично продолжают лгать, без стыда и совести! Лишний раз убедилса, что Азар.. и эта комсомольская погань Тигибко моральные уроды!! В нагляк забрали у инвалидов черноболя ихние законные минимальные пенсии – а теперь сволочи будут, что то подымать. Вы сначала посчитайте скоко к вашим крохам не дожило и не доживёт? Кто ты такой УРОД? Пенсии встанавлюютса и встановливатьенны законом и лишний раз подтверждены постановлениями судов всех рангов! И тут приходит какой то ДЯДЯ и говорит это всё херня теперь будете питатса с моего стола крохами и я буду устанавливать кому и сколько заодно пропиарюсь как благодетель хренов, – УРОД – слышиш ЗАКОНОМ на который с согласия “гаранта” прилюдно насра …и СВОЛОЧИ! И никому не верьте, что денег нет, просто на чернобольцах легче экономить. Сейчас уже всем стало ясно, что власть пошла по-пезпределу! Теперь у неё один вопрос – как узаконить своё беззаконие?!

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта